AzureDAY – це щорічна неприбуткова подія української спільноти Microsoft Azure, присвячена хмарним технологіям і пов’язаним темам.

В 2018 році конференція проходить вже четвертий рік поспіль.

 

AzureDAY 2018 Ukraine відбудеться 10 листопада у Mercure Kyiv Congress, новому конгрес-холлі Києва, розташованому у ТРЦ “Космополіт” біля м.Шулявська (Mercure Congress Centre).

 

Ми пропонуємо: 
– 3 потоки цікавих доповідей про хмару Microsoft Azure, IOT, data engineering, ботів, AI, ICO та інше;
– pre-con воркшопи для здобуття практичних навичок.

Програма конференції, воркшопів та інформація про доповідачів.

Сторінка івента у Facebook

 

Наші доповідачі та тренери – експерти з України та інших країн, також ми надаємо перевагу доповідачам зі званням Microsoft MVP.

 

Квиток на конференцію (10 листопада) включає вхід на конференцію, їжу на локації (кава-перекуси та обід) і можливість виграти приємні призи від наших партнерів. Призи ми розігруємо під час закриття конференції, тому залишайтеся з нами до кінця 🙂

 
Квиток на pre-con воркшопи (9 листопада в офісі Microsoft Ukraine)  включає вхід на воркшоп та їжу на локації (кава-перекуси та обід).

 

При придбанні квитків на конференцію або воркшоп ви отримуєте знижку  ХХ% по промокоду ХХХХ.

Використайте промокод під час придбання квитка на сайті конференції azureday.net.

Обов’язково запам’ятайте дані, що ви вводили під час придбання квитка, – у вас запитають ПІБ та електронну пошту при отриманні бейджа на локації.

 

AzureDAY організовує спільнота Microsoft Azure у свій вільний час на добровільних засадах заради того, щоб допомагати людям здобувати нових знань про хмарні технології.

Приходьте дізнатися щось нове та підтримати нашу спільноту 

 

Дізнатися більше про конференцію, доповіді, доповідачів, воркшопи та придбати квитки можна на нашому сайті azureday.net. Також заходьте на нашу сторінку у мережі Facebook @azuredayua

 

Якщо у вас є питання – задавайте їх організаторам на пошту info@azureday.net

 

Будемо раді бачити вас на AzureDAY!