Seriya-vebinariv

«Айтішник від А до Я» серія вебінарів від ХТУ «IT STEP» за підтримки Kharkiv IT Cluster

Дата
Мiсце проведення
Online, ZOOM

😎 Хочеш дізнатися більше про круті ІТ-професії, з якими точно не будеш нудьгувати?

Запрошуємо всіх абітурієнтів долучитися до серії відкритих вебінарів «Айтішник від А до Я», які організовує Харківський технологічний Університет «IT STEP» за підтримки Kharkiv IT Cluster!

На відкриті вебінари «Айтішник від А до Я» доєднаються експерти з компанії Artjoker software, Clickable Agency, Intellias та ABCloudz, і ти більше дізнаєшся про:

👍 спікерів та їх досвід роботи;
👍 необхідні навички для роботи за спеціальністю;
👍 ІТ-компанії, в яких працюють спікери;
👍 етапи зростання в ІТ за обраною спеціальністю.

Програма вебінарів:

📢 «Айтішник від А до Я. Розробка програмного забезпечення», 15.06 о 19:00 із Євгеном Чвєртковим — Head of education department у компанії ARTJOKER.

Реєстрація на «Айтішник від А до Я. Розробка програмного забезпечення»

📢 «Айтішник від А до Я. Комп‘ютерна графіка та дизайн», 20.06 о 19:00 із Олександром Купрієвичем — UI/UX designer у компанії Clickable Agency.

Реєстрація на «Айтішник від А до Я. Комп‘ютерна графіка та дизайн»

📢 «Айтішник від А до Я. Менеджмент в ІТ», 22.06 о 19:00, на який доєднаються Катерина Шевченко, Strong Middle Product Owner у компанії Intellias, та Андрій Коваль, Digital Marketing Team Lead у компанії ABCloudz.

Реєстрація на «Айтішник від А до Я. Менеджмент в ІТ»

Завдяки вебінарам ти побачиш шлях від абітурієнта до професіонала в ІТ. Від вибору університету — до успішної кар’єри. Дізнаєшся все, що потрібно для успішного майбутнього!

Приєднуйся до вебінару саме зараз — встигни зробити крок до мрії!

Довідка

ARTJOKER — провідна аутсорсингова компанія у сфері розробки програмного забезпечення! Спеціалізується на створенні веб- та мобільних додатків та наданні консалтингових послуг і рішень для стартапів та великих компаній.

Clickable agency — це креативна агенція, яка з 2015 року успішно допомагає компаніям у створенні брендів і фірмових стилів, рекламних матеріалів і веб-розробок. Мають значний досвід створення цільових сторінок, відтворюваної та фонової реклами, банерів з високим CTR, преролів і багато чого іншого.

Intellias — ІТ-компанія, що займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях.

ABCloudz — компанія, що надає IT послуги клієнтам з різних країн. Пріоритетними напрямками є міграція та модернізація баз даних, підтримка інфраструктури, розробка рішень для бізнесу та аналітики, розробка та підтримка мобільних та веб-додатків, а також машинне навчання та IoT.