AI&BigData Day

Дата
Мiсце проведення
Львів, вул. Яна Матейка, 6
Для учасників кластеру
  • percentЗНИЖКА 20%

10 березня 2018 р., продовжуючи традицію, Lemberg Tech Business School знову буде проводити конференцію AI&BigData Day в місті Лева. Подія збере близько 350 data scientist, розробників, стартап-підприємців, науковців, дата інженерів, інвесторів та зацікавлених з України, Німеччини, Чехії, Швейцарії, США, Канади та країн східної Європи. Виступить близько 40 досвідчених доповідачів.

Конференція присвячена новітнім розробкам у сфері штучного інтелекту та обробки великих даних. Це професійно дискусійний майданчик, який об’єднує дослідників і практиків, котрі працюють в нових фронтирах розвитку можливостей людства. Майданчик покликаний поєднати науковий підхід, підприємницький хист та інженерні таланти заради розповсюдження новітніх знань.

Потоки конференції:

* Data Science
Потік створений для всіх, хто хоче дізнатися про найновіші ідеї та підходи у галузі Data Science, а також познайомитися зі своїми потенційними менторами та партнерами.

* Startups

Потік для всіх тих, хто буквально з ліхтарем ходить у пошуках відповідей. Розширте свої горизонти і отримаєте нові знання. Останні тренди, доповіді про використання кращих інструментів, інсайти від експертів, унікальні знання з перших вуст.
* Data Engineering
Потік для розробників і науковців, хто створює нові технології і бажає познайомитися з успішними кейсами і реальними прикладами впровадження технологій на основі даних, які вже ефективно працюють на ринку сьогодні.

*Workshops
Потік для глибшого занурення в цікаву тему та отримання практичних знань.

Вартість квитків:

  • «Ранні пташки» перші 30 зареєстрованих учасників – 950 грн.
  • «Ранні» до 15 грудня – 1300 грн.
  • «Стандарт» до 15 лютого – 1600 грн.
  • «Фінальна ціна» – 1900 грн.

У вартість квитка входить: вільне відвідування всіх потоків конференції, обід і каво-перерви на нетворкінгу, сертифікат та відеозаписи усіх доповідей після конференції.

Не пропустіть можливість зареєструватись за найнижчою ціною

Організатор: Lemberg Tech Business School: організація з 9-річною історією проведення успішних конференцій: Lviv Mobile Development Day, GameDev Conference, Lviv PM Day та Lviv Freelance Forum.

Бронюйте вихідні у своєму календарi та слідкуйте за нашими новинами!