AI Ukraine

Дата
Мiсце проведення
Київ, АРТ Холл D12
Для учасників кластеру
  • percent15%

У Києві відбудеться шоста щорічна конференція зі штучного інтелекту AI Ukraine

Цьогоріч AI Ukraine відбудеться 21-22 вересня у АРТ Холл D12, що на Подолі. Вже вшосте AI Ukraine збирає разом більш ніж 900 спеціалістів, партнерів та компаній для того, щоби разом зробити ще один крок у майбутнє новітніх технологій.

Конференція проводитиметься у три тематичні потоки:

Data Science and Machine Learning – тут ви почуєте про сучасні напрацювання в області Deep Learning для Computer Vision, Natural Language Processing, Speech recognition та інших напрямів. А також дізнаєтеся про новітні алгоритми та їх застосування для вирішення різних Data Science та Machine Learning задач.

Big Data and Data Analytics – це потік, сфокусований на прикладах рішень в галузі великих даних, data engineering, business intelligence, аналізу даних, а також масштабування ML рішень. Спікери розглянуть питання зберігання, управління, процесингу, аналізу та візуалізації даних.

AI for Business and Products – тут ви дізнаєтеся, як за допомогою AI оптимізувати бізнес-процеси в різних індустріях, збільшити прибуток, створювати нові продукти для ринку, а також як запускати стартапи та управляти AI командами.

На вас чекають спікери  із найкрутіших технологічних компаній України та з-за кордону. Grammarly, Deep Trait, DataRobot, People.ai, SAMSUNG, ELEKS – це ще далеко не повний список компаній – спікерів, які готують для вас найцікавіші теми у галузі.

Детальнішу інформацію ви можете знайти на сайті.