Agile Rock Conference 2019

Дата
Мiсце проведення
"DEPO Conference Hall", вул. Антоновича, 52 (метро Олімпійська)
Для учасників кластеру
  • percent5%

21 вересня в Києві вдруге відбудеться «найгучніша» в Україні конференція з підходів гнучкого управління організаціями та творчими процесами. В цьому році ми зберемо 400+ учасників, а 20 топових спікерів з різних куточків світу ділитимуться кейсами та найсмачнішими трендами.

У минулому році на конференції виступав сам Henrik Kniberg, який, до того ж, підписував гостям екземпляри книги “Scrum і XP: нотатки з передової”. У цьому році на Agile Rock Conference також буде найпотужніший лайн-ап європейських спікерів, яких рідко можна зустріти в Україні. Вже підтвердили участь:

Karim Harbott, Великобританія. Карім – Agile тренер, коуч, блогер і спікер на міжнародних конференціях. Також він єдиний в світі тренер, який володіє двома сертифікатами Scrum Alliance: Certified Scrum Trainer® (CST) та Certified Enterprise Coach® (CEC).

Angel Medinilla, Іспанія. Засновник компанії Proyectalis, фахівець з 17-річним досвідом, автор книги “Agile Kaizen: Continuous Improvement Far Beyond Retrospectives”. Клієнти: Ericsson, Vodafone, Oracle, AXA, SURA, Auchan, Tui Travel та інші . В минулому році Анхель порвав зал і в цьому році нам знову пощастить послухати його.

Cesario Ramos, Нідерланди. Product Development Consultant, Certified LeSS Practitioner & Coach.

Gitte Klitgaard, Данія. Agile коуч, вірить в альтруїзм, хіпі, друг, любить обійми та постійно навчатися.

Paul Klipp, Польща. Пол – експерт з Agile-підходу до розробки програмного забезпечення та аутсорс послуг. Також Scrum коуч і президент компанії Lunar Logic Polska в Центральній Європі.

Agile Rock збирає приголомшливу аудиторію: менеджерів компаній, тімлідів команд, проектних менеджерів, власників компаній, тестувальників, програмістів, бізнес аналітиків, Agile та Scrum коучів і багатьох інших, які працюють в IT.

У минулому році конференцію відвідали представники таких великих компаній: Lifecell, ПУМБ, Sigma, Data Art, Plarium, GlobalLogic, Wargaming, Namecheap, EPAM, SoftServe, Terrasoft, Luxoft, Johnson&Johnson, Ciklum, Oracle, Template Monster, Playtika, Vodafone, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Raiffeisen Bank Aval тощо.

Особливу атмосферу додають перерви з живою музикою. Організатори конференції, учасники та спікери збираються на сцені для того, щоб поджемити разом. Хтось грає на гітарі, хтось за барабанами, хтось за клавішами, а хтось бере на себе вокал. Разом це неймовірний бленд музичних стилів і характерів.

Чекаємо на вас в 2019, щоб влаштувати справжній рок-концерт!