Agile ретроспективи: типові помилки

Дата
Мiсце проведення
Molotok School - space for events

Друзі, запрошуємо вас на лекцію «Agile ретроспективи: типові помилки», яка відбудеться 14 травня в Molotok School – space for events.

Ретроспективи бувають різними. Нудними і цікавими. Поверхневими і глибокими. Комфортними і чесними. Для галочки і корисними. В роботі команди часто припускаються помилок. Повторюючись з разу в раз, вони знижують цінність ретроспективи. Іноді практично до нуля. А іноді ще нижче 🙂 На лекції Катя Сушкова і Юра Литвиненко розкажуть про типові помилки, які ми спостерігаємо, і про те як їх помічати і виправляти.

Програма лекції:

  • Що таке Agile ретроспективи;
  • Антигерої ретроспектив;
  • Антипаттерни ретроспектив;
  • Як побороти антипаттерни, а антигероям допомогти перетворитися в героїв.

Спікери:

Юрій Литвиненко – Agile Coach в Namecheap.com, Agile Coach, Partner в Scrumguides. Допомагає людям і організаціям розібратися що таке Agile, як це працює, які є інструменти і як з їх допомогою робити роботу краще, якісніше і швидше. Вміє пояснити складне просто. Навчити, допомогти почати використовувати, порадити.

Катя Сушкова – більше 4 років працювала менеджером проектів і ПМО лідером в невеликих аутсорсингових компаніях, після чого перейшла на позицію скрам майстра. Коуч і тренер, ментор скрам майстрів і лідерів команд. Вірить в команди, kaizen і потенціал людей.