Agile Forum 2020

Дата
Мiсце проведення
"DEPO Conference Hall", вул. Антоновича, 52 (метро Олімпійська)
Для учасників кластеру
  • percent10%

26 вересня у Києві відбудеться перший кейсовий Agile Forum, організований компанією AgileDrive. Ви почуєте всю правду, відчуєте фан і драму трансформацій у бізнесі, а також дізнаєтеся про досвід компаній на прикладі реальних кейсів.

 

Agile Forum збере більш ніж 250 учасників з таких сфер: банкінг, FMCG, креатив, рітейл, HoReCa, e-commerce та IT, а також включить два потоки доповідей. Своїм досвідом впровадження змін будуть ділитися представники топових компаній України та світу, серед яких Ceska Sporitelna, Epikur, Evo, Райффайзен Банк, Укрсіббанк, EVA, Vodafone, Banda, ВАТ, МакДональдс. Свою участь вже підтвердили Silvana Wasitova (Швейцарія), Giuseppe De Simone (Швеція), з України: Дмитро Баранов, Олена Крижановська, Дмитро Адабір, Юрій Литвиненко, Юлія Пузирьова, Артем Биковець.

 

Основні цінності Agile Forum:

Практики для практиків

Ми не хочемо чергових доповідей “ні про що”, які переказують одні й ті ж самі книги та теорії. Ви дізнаєтесь про реальні кейси, а ділитися досвідом, успіхами та невдачами будуть не тільки коучі, а й представники компаній, в яких проходила трансформація. 

 

Атмосфера безпеки

Як завжди на наших івентах, тут всі – “свої”. Тому можна вільно розповідати про свої труднощі та болі, успіхах і досягненнях, ділитися правдою та дізнатися про досвід інших.

 

Простіше – краще

Жодних офісних костюмів, пафосу та пихатості. Ми за простоту. Ми за відвертість. Ми за душевність. І ми будемо говорити легко про найскладніше. 

 

You are not alone

Це правда. Ви не самі на полі Agile-трансформацій. Хтось вже стикався з такими ж проблемами, а комусь можете допомогти ви. Обмін досвідом та взаємодопомога – фундамент для міцного ком’юніті. 

 

Погляд під новим кутом

Для представників бізнесу форум – це можливість почути про трансформації не тільки від коучів та консультантів, а й від таких самих представників бізнесу. А для коучів це відмінний шанс дізнатися точку зору клієнта. 

 

Для кого Agile Forum? 

  • Представників бізнесу, які хочуть почати Agile-трансформації; 
  • Для тих, хто почав трансформацію, но щось не виходить;
  • Для тих, хто хоче зрозуміти Agile, Scrum, та дізнатися більше про трансформації;
  • Для тих, хто знаходяться на початку шляху трансформацій та кому не вистачає підтримки;
  • Scrum-майстрів, Agile-коучів;
  • Агентів змін.

 

Організатор конференції – компанія agiledrive. Маючи позитивний досвід впровадження Agile в топових міжнародних та національних компаніях, ми зрозуміли, як зробити так, щоб Scrum насправді працював та приносив цінність бізнесу. Тому допоможемо адаптувати гнучкі підходи в контекст вашої компанії. Ви зможете змінити традиційну модель управління, яка не встигає за потребами ринку, що швидко змінюються, та перейти на новий рівень, щоб досягати кращих результатів.

 

Організатор конференції: Компанія agiledrive 

Дата: 26 вересня 2020 (субота)

Місце проведення та адреса: “DEPO Conference Hall”, вул. Антоновича, 52 (метро Олімпійська)

Сторінка в Facebook

Канал в Telegram

Сайт

Офіційні хештеги форума: #agileforumсomua #agileforumukraine

Діапазон цін: 4100 – 5700 грн.

Посилання для посту та сайту:

Реєстрація