7 практичних порад по роботі з ризиками у ваших проектах

Дата
Мiсце проведення
Online
Як навчитися передбачати ризики при управліннi бізнес-проектами, IT-проектами, оцінювати їх розміри та планувати заходи по їх запобіганню?

 

На майстер-класi ми розглянемо кілька інструментів, які дозволяють побачити “вузькі місця” ваших планів; підходи, які допоможуть вам заздалегідь підготуватись до бажаного сценарію подій. Наша розмова буде стосуватись невизначеності та ризиків: як їх визначати, оцінювати, і що робити, аби імовірність успішної реалізації вашого проекту збільшувалась.

Для всіх, хто займається управлінням бізнес-проектами, IT-проектами та управлінням успішних команд запрошуємо на майстер-клас з Сергієм Потаповим.


Про що ви дізнаєтеся з майстер-класу:

  • Про різні підходи до роботи з ризиками на всіх етапах життєвого циклу вашого проекту;
  • Про те, що не всі ризики можна прибрати чи зменшити, і що робити в такому випадку;
  • Про планування, яке дозволяє підготуватись до невизначеності, з якою ви зіштовхнетесь;
  • І про те, що “ризик менеджмент є управлінням проектами дорослих людей”.

Спікер майстер-класу:

Сергій Потапов викладач управління проектами Львівської бізнес-школи УКУ, управління проектами, управління змінами у Київській Школі Економіки. Викладач з управління проектами програми Energy of Innovation: Executive MBA у Academy DTEK. Допомагає різним організаціям ставати більш продуктивними: досягати більшого, швидше, розбудовуючи системи управління проектами. Сергій займається управлінням проектами з 2002-го року, свідомо з 2013-го З 2015-го ділиться своїм досвідом та знаннями з різними організаціями в якості консультанта та тренера, і за ці роки зробив декілька унікальних для України речей: вперше запустив управління проектами за методом критичного ланцюгу в ІТ-компанії; вперше запустив скрам на держслужбі.

Практикуючи універсальні підходи, Сергій успішно працює з абсолютно різними організаціями: банками, ІТ-компаніями, аграріями, фармацевтами, будівельниками, урядом. За ці роки Сергій провів близько 200 авторських тренінгів з управління проектами, портфелями та програмами, змінами, ризиками.


Коли: 17 липня, 17-00 online.

Посилання на майстер-клас.

Участь в майстер-класі є для преміум передплатників нашої бібліотеки майстер-класів.
Оформити передплату і взяти участь в майстер-класі, з можливістю спілкування зі спікером в прямому ефірі можна тут.
Ви можете оформити тріал-доступ на 7 днів і приймати участь безкоштовно