JavaScript fwdays’20 conf, 14 березня 2020 року у Києві

JavaScript fwdays’20 conf

Дата
Для учасників кластеру
  • percent10%

Чи є JSX обов’язковим для роботи з React? Як написати абстрактні класи компонентів у Vue.js? Як розгорнути додаток на Angular? Знайомі питання? 

Впевнені, що хвилюючі питання виникають як у розробника-початківця, так і у прокачаного senior. 

А уяви, цілий день обговорень твоїх улюблених стеків, кейсів, технологій в одному місці! Саме це чекає тебе на JavaScript fwdays’20 conf, 14 березня 2020 року у Києві.

 

Програма готова. Серед спікерів:

Sebastien Chopin  (Nuxt.js)  автор Nuxt.js та член Vue.js  ком’юніті, працює з JavaScript останні 13 років.

✅Martin Splitt (Google) —  працює в компанії Google над Search & web ecosystems на позиції Trends Analyst / Developer Advocate, контриб’ютить в опенсорс та працює із найновішими технологіями.

Chen Hui Jing (Self-taught designer and developer) дизайнерка та розробниця-самоучка, що проживає в Сінгапурі, з непомірною любов’ю до CSS.

✅Наталія Теплухіна (GitLab) — Vue.js Core Team Member, працює Senior Frontend Engineer в компанії GitLab. Спікерка на конференціях, пише статті на різноманітні теми, пов’язані з Vue.js.  Здобула звання Google Developer Expert з веб-технологій. 

✅Sara Vieira (CodeSandbox) — розробниця у @codesandbox, GraphQL та Open Source ентузіастка.

Юрій Артюх (Riverco.de)  — засновник у Riverco.de frontend agency, тривалий час був html/css coder, тепер має пристрасть до анімації та WebGL.

Вадим Макєєв (HTML Academy) — пепелсбей в HTML Academy, керівник спільноти Веб-стандарты, ведучий та продюсер однойменного підкасту, організатор Web Standards Days.

✅Ілля Климов (JavaScript.Ninja) — Senior Frontend Engineer y GitLab, понад 12 років з JavaScript у всіх його проявах, засновник навчального ресурсу JavaScript.Ninja.

 

Програма готова

Крім цього, у кооперації зі Zlit, придумали новий альтернативний ком’юніті стейдж Code Block — про код і розмови.

Тож запрошуємо активних розробників взяти участь і поділиться своїми знаннями з усіма. 🔥 

А на Afterparty зробимо ще кiлька дискусiйних сесiй на нетехнiчнi теми з BeerJS. 👥