Інтерактивні тренажери з усіх популярних технологій та мов програмування ⭐ тренажер python

12 тренажерів для програмістів-початківців — безкоштовно

Дата
Мiсце проведення
Online

Хочеш перевірити та прокачати свої навички програмування?

З 23 по 31 липня на ITVDN усі інтерактивні тренажери з усіх популярних технологій та мов програмування — у вільному доступі.


Що таке інтерактивний тренажер?

Ти отримуєш завдання і виконуєш його прямо в браузері. Коли завдання виконано, натискаєш кнопку “перевірити” і отримуєш оцінку правильності виконаного завдання. Якщо потрібно, можеш скористатися підказкою. Твоя мета — виконати всі завдання і набрати максимальну кількість балів.

За використання підказок і за додаткові спроби розв’язання задачі бали будуть зніматися. Завдання можна виконувати з перервами. Результати пройдених завдань зберігаються і ти завжди зможеш продовжити з тієї задачі, на якій зупинився раніше.


Які тренажери є на ITVDN?


Рівні складності

Напевно, ти вже звернув увагу, що за однією і тою самою технологією є тренажери різних рівнів складності (starter та essential). Обирай той, який відповідає твоїм знанням. Наприклад, якщо ти знаєш Python на початковому рівні, пройди Python Starter, а якщо володієш їм досить впевнено, спробуй виконати всі завдання на тренажері Python Essential.

Щоб стати програмістом, потрібно писати код. Не проґав гарну можливість перевірити та покращити свої практичні навички. Якщо у тебе є друзі, з якими ти хочеш позмагатися в проходженні тренажерів, розкажи їм про цю акцію.

 

Бажаємо тобі успіхів у вирішенні всіх завдань! Вдосконалюйся на ITVDN!

Інтерактивні тренажери