ErgoServ Academy

ErgoServ Academy: як це працює та випуск третього сезону

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Бажаєш брати участь у цікавих проектах, писати чистий і простий код? Бути відповідальним до своєї роботи та мати постійне професійне зростання?

Тоді бери участь у ErgoServ Academy і отримай можливість стати частиною команди досвідчених спеціалістів!

Що таке ErgoServ Academy?

Академія в ErgoServ це два місяці full-time навчання за напрямом Ruby on Rails під керівництвом менторів. Робота по заздалегідь розробленій програмі, яка охоплює все те, що неодмінно буде корисним у виконанні комерційних задач.

Все, як у реальній команді, яка працює над розробкою проєкту:

  • щоденні стендапи;
  • естімейти;
  • ретроспективи;
  • тестування;
  • ревью кода.

Про процес та менторів

Протягом усього навчання ментори проводять лекції на тему проекту, де інтерни отримують теоретичні знання, проводяться загальноосвітні лекції, зокрема по QA.

Підтримка та зворотний зв’язок – те, що компанія вважає необхідним для якісного навчання, тому на будь-які питання інтернів завжди буде відповідь від менторів. До речі, один з менторів сам був випускником другого сезону академії.

Третій сезон – випуск

Цього року в академію долучилися три інтерни. Кожен розробив свій проект та успішно презентував його команді наприкінці навчання. Випускники показали відмінний результат.

За результатами випуску вони отримали офери у компанію, а також приємні подарунки. Три академісти – троє нових, вмотивованих Junior RoR Developers в компанії ErgoServ.

Review-ES-Academy-S3-1200-630-piks.-414x217 ErgoServ Academy: як це працює та випуск третього сезону
Про ErgoServ

ErgoServ – команда висококваліфікованих фахівців, яка спеціалізується на custom web-applications and SaaS platforms development. Компанія заснована ще в 2013 році й з того часу надає передові послуги з розробки програмного забезпечення для клієнтів. Головне для компанії – це фокус на довгострокові та ефективні відносини з кожним клієнтом та співробітником.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. ErgoServ_Kharkiv IT Cluster

Коментарі