IT Fundamentals

EPAM University відкриває доступ до п’яти спеціалізованих курсів!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

EPAM University відкриває доступ до п’яти спеціалізованих курсів для тих, хто вже володіє технічними азами:

Вимоги для кандидатів спеціалізованих програм – традиційні: мати впевнену англійську (рівень В1), розумітися на принципах об’єктно-орієнтовного програмування (ООП), розумітися на матеріалах, запропонованих додатково для самостійного прочитання в обраному напрямку.

Навчальні матеріали доступні одразу після реєстрації без відбіркових етапів. На DevOps напрямку доступ до матеріалів надається після проходження технічного тесту. Після завершення курсу учасники отримують сертифікат від EPAM University та поради щодо подальшого вивчення професії.

В подальшому очікується створення нових спеціалізованих курсів. За їх анонсами можна слідкувати в соціальних мережах EPAM University у Facebook та Телеграм.

Про EPAM Systems

З 1993 EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM) використовує прогресивний досвід розробки програмного забезпечення, щоб стати провідним світовим постачальником послуг цифрової трансформації та лідером у галузі розробки цифрових і фізичних продуктів, а також послуг з розробки цифрових платформ. Завдяки своїй інноваційній стратегії, інтегрованим консалтинговим та проєктним можливостям та унікальній «інженерній ДНК», глобальні гібридні команди EPAM допомагають зробити майбутнє реальністю для клієнтів і спільнот у всьому світі, створюючи кращі корпоративні, освітні та медичні платформи, які об’єднують людей, оптимізують досвід і покращують життя. У 2021 році EPAM було додано до S&P 500 і включено до списку компаній Forbes Global 2000.

Глобальні мультидисциплінарні команди EPAM, які було обрано журналом Newsweek як «Найулюбленіше робоче місце» у 2021 та 2022 роках, обслуговують клієнтів у понад 50 країнах на шести континентах. Будучи визнаним лідером, EPAM входить до 15 найкращих компаній у сфері ІТ-послуг у рейтингу Fortune 1000. Чотири рази вона посіла місце як найкраща IT-компанія у списку компаній, які швидко зростають, за версією Fortune 100. EPAM уже три роки поспіль входить до списку 25 найбільших світових агентських компаній за версією Ad Age, а Consulting Magazine назвав EPAM Continuum однією з 20 компаній, які швидко зростають.

Дізнатися більше інформації можна на сайті www.epam.com, а також в соціальних мережах  Twitter  та  LinkedIn.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. навчальні курсу для ІТ
  2. Teachers Internship-2023
  3. EPAM звітує про результати за четвертий квартал і весь 2022 рік
  4. IT Fundamentals

Коментарі