Teachers Internship-2023

EPAM запрошує викладачів на стажування Teachers Internship-2023

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

До 31 січня українські освітяни, які мають інтерес до ІТ-сфери, мають нагоду зголоситися на 3-тижневе стажування в компанії EPAM. Започаткована ще в 2017 році програма стажування Teachers Internship допомагає викладачам та вчителям не лише отримати поглиблені теоретичні знання та практичний досвід, але й побачити «зсередини» роботу IT-компанії та індустрії загалом. Це дозволяє краще розуміти сьогоднішні реалії ІТ сфери та передавати студентам прикладні та актуальні знання для побудови успішної кар’єри в майбутньому.

Освітня програма – безкоштовна, вона проходитиме в онлайн форматі. Можливість зазирнути за лаштунки найбільшої ІТ компанії України мають вчителі та викладачі всіх вузів та шкіл країни. Учасникам запропонують попрацювати з Hard Skills, а також вони потренують навички роботи над навчальними проєктами у розподілених командах. Програма стажування проводиться спільно компанією ЕРАМ, Асоціацією “IT Ukraine” та за підтримки Kharkiv IT Cluster. Учасники, які успішно пройдуть стажування, отримають сертифікат від ЕРАМ та Асоціації “IT Ukraine”.

В ЧОМУ УНІКАЛЬНІСТЬ TEACHERS INTERNSHIP?

Головна особливість Teachers Internship полягає у тому, що програма не фокусується на певній технології, а дає широке розуміння сучасної IT-галузі. Разом із оглядом прикладних спеціалізацій, таких як Java, DevOps, QA, Frontend, слухачі вивчають основи проєктного менеджменту, методології Scrum, інструменти Git та Jira тощо. На учасників чекає вивчення 15 актуальних тем про світ ІТ від експертів-практиків з ЕРАМ.

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ДЕТАЛІ:

Тривалість навчання: 3 тижні
Прийом заявок: до 31.01.2023, 9:00 AM. *дати реєстрації можуть змінитися, відповідно може бути продовжено відбірковий період.
Початок навчання: 01.02.2023
Формат: онлайн, щоденні заняття з середньою тривалістю 1,5-3 години
Кількість місць – обмежена, тому відбір учасників ґрунтуватиметься на цілях і мотивації, вказаних учасниками у реєстраційній формі

ЯК ПРИЄДНАТИСЯ

  1. Натисніть Зареєструватися, заповніть усі необхідні поля та отримайте підтвердження електронною поштою (перевірте папку «Вхідні» та «Спам»).
  2. Заповніть Опитування . Грунтуючись на його результатах відбудеться відбір учасників на програму.
  3. Отримайте лист з підтвердженням зарахування на програму (31 січня після 17:00)

 

 

Рекомендовані матеріали

  1. Відкриття пункту незламності та нові автівки для фронту від EPAM Україна
  2. IT Fundamentals
  3. EPAM звітує про результати за четвертий квартал і весь 2022 рік
  4. EPAM support 200 days
  5. IT Fundamentals

Коментарі