EPAM звітує про 500 днів підтримки країни

Допомога громадам та запуск нових освітніх ініціатив. EPAM звітує про 500 днів підтримки країни

IT Cluster Kharkiv IT Cluster
  • Допомога бізнесу та фандрейзинг фахівців для постраждалих від підриву Каховської ГЕС
  • Створення платформи savED для збору коштів для відновлення доступу до освіти
  • Загальна сума допомоги компанії країні склала понад 300 млн грн

EPAM Україна продовжує реалізовувати системну програму допомоги країні EPAM Response Program з початку повномасштабного вторгнення росії.

Програма охоплює три напрямки:

  1. гуманітарну та медичну допомогу українцям,
  2. підтримку захисників,
  3. допомогу державі та освітнім закладам.

Загальна сума допомоги з урахуванням наданих державі та громадським організаціям ІТ-послуг складає понад 300 млн грн. За напрямом «захист та захисне спорядження» для армії обсяг підтримки перевищує 56 млн грн.

В останні 100 днів компанія сфокусувала свої зусилля на вирішенні нових викликів війни та зниженні бар’єрів у доступі до освіти. Так, у червні EPAM виділила 2 млн грн на подолання наслідків підриву Каховської ГЕС, першочергово для закупівлі продуктових та гігієнічних наборів для мешканців південних областей. Додатково спеціалісти компанії зібрали понад 1,7 млн грн, які передали до фонду RescueNow для закриття нагальних гуманітарних потреб у питній воді, ліках, продуктах тощо. Також триває глобальна фандрейзингова кампанія, до якої можуть долучитися спеціалісти EPAM з усього світу. Минулого місяця компанія виділила кошти для відновлення інфраструктури та житла мешканців Червоногригорівської громади Нікопольського району – туди передали чотири фури з будівельними матеріалами.

«Завдяки різним за спрямуванням ESG-проєктам нам вдається надавати країні всебічну підтримку і оперативно реагувати на непередбачувані події. Ефективність та системність нашої роботи відмічають експерти. EPAM увійшла до трійки лідерів рейтингу КСВ-компаній від “Центру КСВ” та The page, а також отримала відзнаку конкурсу «Благодійна Україна-2023». Ми разом з іншими бізнесами, волонтерським та громадським сектором наближаємо Перемогу, допомагаючи нашим захисникам”, – коментує Степан Мітіш, віце президент, голова EPAM Україна.

Триває в EPAM і рух цифрового волонтерства

Серед нещодавно реалізованих проєктів – розробка платформи для збору коштів для поновленням доступу до освіти для благодійного фонду savED, який опікується українськими школами на деокупованих територіях. Над проєктом протягом дев’яти місяців працювали 12 спеціалістів компанії – дизайнери, інженери програмного забезпечення, архітектори рішень, розробники. В роботі над рішенням зважали на доступність сайту – передбачені вимоги для читання скрінрідерів, передача кольорів для людей з обмеженнями зору та навігація для людей з обмеженою моторикою. Цей проєкт грає особливу роль для майбутнього розвитку дітей.

Відбулось кілька хвиль постійної програми eKids з навчання школярів основам програмування. Волонтери-тренери познайомили близько 500 дітей зі світом ІТ. Серед учасників – підопічні благодійних фондів – «Діти Героїв», «Клуб Добродіїв», «Щаслива родина» тощо. Разом з Фундацією Дім Рональда Макдональда в червні фахівці EPAM провели лекцію з кібербезпеки, щоб навчити дітей безпечній поведінці в інтернеті, а також зібрали кошти для дітей із сімейних кімнат Фундації.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. Відкриття пункту незламності та нові автівки для фронту від EPAM Україна
  2. EPAM звітує про результати за четвертий квартал і весь 2022 рік
  3. благодійний фонд savED за підтримки EPAM запустив сайт для збору коштів на відновлення доступу до освіти

Коментарі