EPAM оприлюднила результати за третій квартал 2021 року та підвищила прогноз на поточний рік

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Компанія EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM), провідний світовий постачальник послуг з цифрової трансформації та розробки цифрових продуктів, оприлюднила результати роботи за 3 квартал, який закінчився 30 вересня 2021 року.

Обсяг виторгу компанії зріс на 51,6% у порівнянні з аналогічним показником 3 кварталу минулого року та склав $988,5 млн. Кількість спеціалістів EPAM перевищила 52 650, з яких 47 050 — технічні фахівці. Зростання за цим параметром складає 39,4% у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року. За підсумками всього 2021 року EPAM прогнозує зростання виторгу мінімум на 40%.

Детальну інформацію про результати роботи EPAM за 3 квартал 2021 року можна знайти за даним посиланням.


Про EPAM Systems

Заснована у 1993 році компанія EPAM Systems Inc. (NYSE:EPAM) сьогодні є провідним світовим постачальником послуг із цифрової трансформації — лідером у сфері розробки цифрових і фізичних продкутів і платформ. Використовуючи свої компетенції в області інноваційних стратегій, консалтингу, дизайну та інженерну ДНК, EPAM допомагає клієнтам та спільнотам у всьому світі реалізовувати найамбітніші цілі та плани. Розроблені EPAM цифрові платформи для різноманітних організацій, сфер освіти та охорони здоров’я роблять досвід взаємодії з процесами та сервісами комфортним, об’єднують людей та допомагають покащити їхнє життя. Мультидисциплінарні команди EPAM працюють у понад 40 країнах світу на 5 континентах, а компанію названо «Найкращим роботодавцем 2021 року» за версією журналу Newsweek. EPAM входить до списку 15 провідних компаній у сфері інформаційних технологій рейтингу Fortune 1000 і впродовж останніх трьох років займає провідну позицію списку Fortune «100 компаній світу, які розвиваються найшвидше». Компанію включено до 25 найбільших агенцій світу за версією Ad Age, також у 2020 році Consulting Magazine назвав EPAM Continuum однією з двадцяти компаній, які зростають найшвидше.

Більше читайте на careers.epam.ua та стежте за нами у соціальних мережах.

 

Коментарі