English4IT: вогняні підсумки курсу 🔥
18 січня 2024 року завершився курс English4IT від Kharkiv IT Cluster і провідної школи англійської Englishdom 🗽🏠. Учасниками курсу стали понад 150 людей різного віку, яких об’єднало дві речі — англійська та ІТ.
Про проєкт
English4IT — курс, який складається з 10 занять для активних і цілеспрямованих людей. Він допомагає студентам опанувати нюанси ділового спілкування англійською в галузі інформаційних технологій.
Під час занять учні отримали:
⭐ заняття з викладачами, які досконало розуміють ІТ індустрію;
⭐ широкий словниковий запас спеціалізованої лексики;
⭐ навички комунікації в реальному часі;
⭐ покращення розуміння, як працює ІТ зсередини.
За результатами участі на курсі й за умови опрацювання від 80% передбачених тем, виконаного домашнього завдання й складання фінального тесту мінімум на 80% 36 учасників курсу отримали сертифікати від Englishdom а також різні «плюшки» від школи англійської 🤩
Як же тривав курс?
Заняття 1
Як і кожне наступне заняття, перший урок на курсі розпочався з Warm up🤸♂️ — обговорення цікавого виразу й легких запитань, які близькі до теми вебінару. 23 жовтня студенти курсу мали можливість поговорити про основу ІТ сфери Effective Teams.
Наступним кроком стало Vocabulary — обговорення основних виразів, слів і фразових дієслова з фокусом на тему командної роботи.
Тема порівняння стала основним граматичним елементом заняття, де студенти вивчали конструкції порівняння, такі як «as…as» і «too/enough», а також основні ступені порівняння✍.
Практична частина дня містили поради, вправи й перегляд відеоматеріалів, щоб закріпити знання. Це дозволило студентам не лише зрозуміти теорію, але й успішно застосовувати її на практиці. День був сповнений не лише навчанням, але й сприяв активному йкреативному використанню вивчених мовних навичок 🗣️.
Заняття 2
На занятті 30 жовтня студенти розглядали терміни й лексику на тему software development та які складові має цей процес🛠
Багато уваги на занятті було приділено граматиці. Темою стало словотворення: визначали поняття іменників, прикметників і прислівників, а також формування нових слів відповідно до вивчених префіксів і суфіксів.
Практична частина містила не одну гру й обговорення ключових процесів розробки програмного забезпечення з використанням « свіжої» граматики 💦
Заняття 3
6 листопада стало продовженням теми попереднього заняття — словотворення. На цей раз розглянули префікси:
- проти — anti—,
- велике — macro—,
- маленьке — micro—,
- неправильно — mis—,
- негативні форми — um—,in—, im—, ir—,
- ще раз — re-.
У формі завдання на зіставлення, а також пошуку слів у тексті, набуті знання закріпилися, і можна було рухатися далі.
Поступово розширюючи ІТ-кругозір, учні разом з учителем провели дискусію щодо ключового етапу в плануванні й організації проєкту — проєктного плану. Також розділили його складові на дві великі частині — цілі й деталі ✅
Заняття 4
13 листопада учні обговорили вічне питання — Present Perfect VS Past Simple 💥
Далі учні мали можливість пройти тест на прокрастинацію та обсудили це явище та про те, як з нею боротися, англійською, звісно ж 👈
Також розглянули першу професію в циклі обговорення ІТ ролей Project Manager — людину, яка лідує проєктом. Також обговорили, що входить в обов’язки РМ’а:
- concept development,
- planning,
- controlling,
- leading,
- communication.
Традиційно день був сповнений іграми й практичними вправами на новий Vocabulary 🔥
Заняття 5
27 листопада студенти клубу поглибили знання щодо ролі РМ’а в команді. Обговорили User stories (короткий простий опис фічі в обличчі замовника чи користувача).
З граматичної теми обговорювали багато «маленьких» деталей:
🔹 артиклі — a,an,the;
🔹 possessives — my, your, her, his, our, their,its;
🔹 demonstratives — this, that, these, those, such;
🔹 quantifiers — some, any, many, much, little, few, a lot of, none, either, no, all, neither, every, each.
Також обговорили слова й вирази на тему Design concepts, плавно підходячи до теми наступного заняття.
Заняття 6
Уже за екватором проєкту, 4 грудня, розглянули теми software architect and UX designer — хто ці люди й що входить до їхніх обов’язків, хто відповідає за системну, а хто за інформаційну архітектуру.
Також обговорили основні концепти й принципи дизайну:
З граматики теми йдуть на зростання: на шостому занятті учні вже опанували пасивний стан у теперішньому часі й навчилися застосовувати його в офіційному мовленні😍
Заняття 7
Темою Vocabulary в перші й частині заняття стала лексика, пов’язана з видами елементами розробки програмного забезпечення, а також пройшлися основними професіями:
— coders;
— developers;
— software engineers;
— programmers.
Друга половина заняття відображала головні терміни, пов’язані з процесом тестування.
Багато уваги на занятті було приділено The Rational Unified Process і його основним питанням — що? як? коли?
З точки зору граматики — охопили Present Perfect, в активному і пасивному станах💡
Заняття 8
На восьмому занятті учасники заглибилися в тему тестування — обговорили ролі й методи тестування.
Щодо граматики — розглянули важливу й складну тему Conditional sentences: type 0,1,2 😱. Учасники отримали матеріали з правилами використання типів умовних речень і прикладами, які значно полегшують вивчення цієї граматичної теми.
Заняття завершилося обговоренням мобільних застосунків і поповненням словникового запасу на прикметники й дієслова, які можуть знадобитися під час розробки додатку 📱
Заняття 9
Дев’яте заняття продовжило тему мобільних застосунків із заглибленням у їхні види.
Також на занятті розглянули тему інфінітивів та -ing форм, включно з «голими» інфінітивами й навіть окремо герундієм 🤩
Розглянули й практикували також використання слів, які мають два варіанти використання (full infinitive/ -ing), і залежно від цього їхнє значення змінюється.
Наприкінці заняття на учасників чекала вікторіна за вивченими термінами та процесами! 🤗
Заняття 10
Першу частину заняття курсу присвятили темі Gamification: обговорили значення й складові терміну, включно з відповідною лексикою. Також учасники дізналися про PBL 👀
Participles I i II і слова, з якими вони найчастіше вживаються, також підкорилися учасникам на останньому занятті.
Друга частина онлайн-уроку була про Data storage: безпечне зберігання даних, процес пересилання інформації від «А» до «Я», ну й звісно ж, Vocabulary за темою.
Останнім grammar bit курсу стали непрямі питання, які часто використовуються при обговоренні з колегами результатів зустрічей із партнерами, замовниками тощо.
Усі учасники продемонстрували високу мотивованість і залученість! Команда Харківського ІТ Кластеру щиро дякує школі англійської Englishdom та кожному учаснику за активність.
Чи буде ще такий крутий курс і як можна до нього долучитися?
Відповідь проста: так, стежте за нашими соціальними мережами й слідкуйте не пропускайте анонси заходів. Вже зовсім скоро стартуватиме новий набір! Не проґавте свій шанс!🔽
Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій
Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:
СЕРТИФІКАТИ
Сертифікати учасників курсу 23 жовтня 2023 – 8 січня 2024
Довідка
Englishdom — найбільша онлайн школа англійської в Україні, яка налічує 50 000+ активних студентів, 900+ викладачів англійської, 5 інноваційних онлайн продуктів. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту
Українська народна премія – 2023 Englishdom визначено переможцем у номінації: АНГЛІЙСЬКА ОНЛАЙН 2023 РОКУ❗❗