Чат-боти – незамінні помічники будь-якого користувача Facebook, Skype, ВКонтакте, Viber, WhatsApp, Telegram. Більше не потрібно поспішати до банку, що б вирішити термінове питання або слухати сонет Бетховена, через пів години дізнавшись, що всі оператори зайняті. Досить звернутися до онлайн-консультанту в чаті Приват-24.

Крім того, що чат-боти покликані полегшити життя споживача, вони також стануть відмінним помічником у розвитку інтернет-бізнесу: з легкістю знайдуть нових клієнтів, збільшать продаж і підвищать прибутковість вашої справи.

11 лютого в #Spalah відбудеться майстер-клас Дмитра Аркаса, який із задоволенням поділиться корисними кейсами і надихне інсайтами особистого досвіду. Тема майстер-класу “Чат-боти з штучним інтелектом для бізнесу і життя” буде цікава не тільки інтернет-підприємцям, а й будь-кому, що йде в ногу з часом, людині.

Спікер: Дмитро Аркас – CEO стартапа Botobusiness.com, автор керівництва Ботобізнес для чайників, розробник бото-сценариста RobotOscar.xyz і чат-боту Гранд-майстра Йоди, лідер Chatbots Community Ukraine, CEO компанії Nano Tech

На майстер-класі ви дізнаєтеся:
– Як чат-боти можуть спростити життя і заощадити вам час?
– Де шукати нових клієнтів, якщо старі канали трафіку все менш ефективними?
– Що робити, якщо конверсія сайту все нижче?
– Як масово закривати продажі, якщо клієнти все частіше вимагають особистої консультації?
– Яким чином забезпечувати персоналізацію сервісу, в тому числі для утримання клієнтів?

Будь в тренді, приходь на зустріч з нашим гостем з Києва, який знає все про можливості і перспективи чат-ботів в бізнесі і житті.

11 лютого, 13:00
Реєстрація
Вхід: 150 грн., при реєстрації і оплаті до 8 лютого – 100 грн.
Spalah, вул. Героїв праці, 7 (ТЦ Караван, 2 поверх)