IT Arena 2017: Growth hacking, тех.-тренди і нетворкінг

Два роки поспіль ІТ Арену визнають найкращою ІТ подією в Україні. Наймасштабніша ІТ конференція Східної Європи вже вчетверте відбудеться у Львові цієї осені. З 29 вересня по 1 жовтня ІТ Арена збере на львівському стадіоні сотні ІТ експертів, програмістів, керівників ІТ компаній, засновників стартапів та всіх, хто цікавиться новітніми технологіями. Це унікальна можливість відкрити для себе потенціал українських розробників, зустріти однодумців, познайомитися з бізнес-ідеями, які вже були створені та розроблені в Україні, надихнутись досвідом успішних підприємців та знайти можливості для свого бізнесу, зокрема завдяки новому формату події.

Cпікери 

Вже традиційно ІТ Арена привозить до Львова найвідоміших спікерів зі всього світу. У попередні роки на конференції виступали доповідачі з компаній Microsoft, Twitter, Google, IBM, Philips тощо. ІТ Арена вже анонсувала перших спікерів 2017 року, людей з колосальним досвідом в ІТ сфері та заснуванні власного бізнесу, людей, які досягли успіху у своїй роботі та готові про нього розповісти у Львові – місті, де ІТ-індустрія стрімко зростає. Серед них – Samar Singla, засновник та СЕО індійської компанії перевезень Jugnoo; Julien Simon з компанії Amazon Web Services; Mike Butcher, редактор одного з найбільших технічних видань Європи TechCrunch; Eugene Borukhovich з компанії Bayer; Marvin Liao, ментор стартап акселератора 500 Startups; Alvaro Costa, професор Мадридської бізнес-школи ЕОІ та СЕО компанії Synthetic Data та багато інших. Виступи спікерів будуть відбуватись в межах трьох живих стрімів – бізнес, продукт та технології. Головні спікери конференції обіцяють бути зірками світової ІТ індустрії, їхні імена анонсують вже зовсім скоро.

Tech Expo

Під час трьох днів ІТ Арени, традиційно відбуватиметься велика виставка новітніх технологічних досягнень Tech Expo. Близько сотні учасників презентуватимуть свої розробки, пристрої, мобільні додатки, роботи, дрони, «розумні прилади», які були створені в Україні. До участі у виставці запрошуються компанії та стартапи, які працюють над технологіями у сфері 3D printing, Robotics, Drones, Wearable technologies, Augmented & Virtual Reality, IT Solutions, Smart home, Smart city. Неподалік конфренец-залу на стадіоні облаштують великий виставковий простір, в якому кожному учасникові забезпечать комфортне місце для презентації. Виставка Tech Expo також дає можливість заявити про себе новим іменам. Минулого року одними з учасників виставки був львівський стартап Senstone, який опісля став одним з навідоміших стартапів України, зібравши на платформі kickstarter близько 300 тис. доларів інвестицій.

Startup Competition

ІТ Арена це не лише конференція та обмін досвідом, а також можливість заявити про свої ідеї світові. Цього року на ІТ Арені пройде великий конкурс стартапів Startup Competition, кількість учасників зросте до сотні, зокрема, очікують на велику кількість стартапів з-закордону. Аби взяти участь у конкурсі, стартапи повинні бути не старшими 2 років від часу свого заснування і мати принаймні демо-версію власного продукту. Презентації відбуватимуться під час першого дня конференції 29 вересня. Другого дня із 10 найперспективніших стартапів, незалежне журі обере переможця. На найкращі бізнес-ідеї чекає винагорода, а також можливість подальшої реалізації своєї розробки. Минулого року переможці конкурсу отримали можливість перезентувати свої розробки на кращих стартап конкурсах світу – квитки на участь у Startup Safari та запрошення на Slush 100 Pitching competition та на Grand Finale at Central European Startup Awards.

 

Futureland Festival

Другий день конференції завершиться фестивалем електронної музики Futureland. Єдиний в Україні фестиваль електронної музики та технологій минулого року зібрав 4400 відвідувачів. Цього року організатори підготували не менш захоплюючий лайн-ап відомих виконавців електронної музики з різних країн світу, який оголосять вже незабаром.

ІТ Арена також є платформою для налагодження зв’язків, пошуку однодумців, інвесторів для власних проектів, партнерів для бізнесу, нових роботодавців чи, навпаки, працівників. Цього року на ІТ Арені будуть присутні Business France – агентство, яке працює при Посольстві Франції в Україні і надає підтримку французьким компаніям в рамках експортних проектів на ринку України. Також – Invest in Pomerania, регіональна ініціатива у Польщі, яка налагоджує зв’язки між інвесторами та працівниками на півночі країни.

«Ми працюємо над чотирма основними напрямками конференції, які намагаємося кожного року покращувати: Knowledge – нам важливо привезти до Львова цікавих неординарних спікерів з актуальними темами доповідей; Growth Hacking – залучаємо до участі нових партнерів, іноземці посольства; Fun /Entertainment – організовуємо афтерпаті, фестиваль електронної музики Futureland та вуличну вечірку-закриття, це дає змогу людям ближче познайомитися, поспілкуватися після напруженого інформативного дня; ну і звісно Networking – можливість у нас на конференції знайти цікавих людей, поспілкуватися зі спікерами, учасниками та партнерами наживо» – розповідає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.

Meetups

Третій день конференцій цього року не вписується у жоден формат! Після двох днів на стадіоні Арена Львів, усі події третього дня перенесуть до історичного центру міста, аби познайомити іноземних учасників з неймовірною атмосферою старого Львова, а самих львів’ян інтегрувати в розвиток Інформаційних Технологій. У десятьох закладах у серці самого Львова на Площі Ринок, 1 жовтня протягом цілого дня, з 11:00 до 19:00 відбуватимуться 30 воркшопів та мітапів на найрізноманітніші теми. На мітапах учасники матимуть змогу в невеликих групах практично попрацювати над вузькоспеціалізованими темати. Участь у подіях зможуть взяти усі учасники конференції, попередньо зареєструвавшись, адже кількість місць не перевищуватиме 50 для однієї події.

Завершиться третій день ІТ Арени вечіркою в центрі міста на площі Арсенальній зі смачною їжею та музикою. Вулична вечірка буде нестандартним закриттям найбільшої технологічної конференції Східної Європи, але втім, по-львівськи затишним.

Квитки

Організатори цього року пропонують три типи квитків. Standard ticket дає можливість відвідати усі майданчики конференції разом з Tekch Expo, Startup Competition, фестивалем Futureland воркшопами та безкоштовною кавою під час перерв. Senior ticket передбачає також додатковий квиток на фестиваль Futureland, а також можливість отримати відео з конференції у хорошій якості. Відео усіх спікерів конференції передбачене лише для внутрішнього використання, це чудова нагода використовувати як навчальний матеріал для власних потреб. У Executive ticket входить трансфер з Вашого готелю до місця проведення конференції, квиток у лаунж зону, прийом з міським головою Львова Андрієм Садовим, брендова футболка та квиток на VIP місця фестивалю Futureland. Лаунж зона це унікальна можливість особлисто поспілкуватися з топ спікерами конференції, фахівцями зі світу ІТ. Квитки можна придбати на сайті

 

Із ростом якості та масштабності самої конференції, щороку також росте команда організаторів конференції ІТ Арена. До Lviv IT Cluster, ELEKS, Startup Depot, LITS цього року приєдналася компанія N-iX.