Онлайн школа програмування та веб-розробки ItBursa запрошує на авторський курс Олексія Радченко з Python&Django

Наш курс побудовано таким чином, щоб студенти не вчили не тільки основи  Python та Django, але досягли рівня junior Python web-developer.
Тому на нашому курсі студенти розроблюють з нуля свій проект на

Python і Django, і таким чином засвоюють не лише синтаксис та основні поняття, а проходять через усі стадії роботи над проектом, починаючи з дизайну інтерфейсу та розробки структури даних, та закінчуючи програмуванням функціоналу та деплойментом.
Таким чином, окрім мови програмування, ви вивчите деякі допоміжні технології й інструменти, як то git/github, html/css, bootstrap, databases, linux, shell, nginx, deployment, і через власні помилки, питання і пошук відповідей за допомогою викладача й асистентів курсу станете розуміти, яка саме інформація вам потрібна для вирішення більш складних проблем та де її шукати.

В нас багато домашніх завдань. Ми відраховуємо студентів, які їх не роблять. Ми маємо тільки один вид сертифікатів — “успішно пройшов курс”. Ми гарантуємо якість нашого курсу.

 

Не знаєте, з чого почати? Втомилися від однакових туторіалов? Почали слухати безплатний онлайн-курс, але кинули, бо було нудно або не вистачило мотивації? Приходьте до нас. В нас не кидають.

Курс проходить повністю онлайн, та розрахований на 15–20 годин праці на тиждень. Кожного тижня студенти вивчають теорію за допомогою коротких відео, розбитих на 15–20 хвилинні фрагменти, які зручно дивитись будь-де і будь-коли, потім проходять тести та роблять практичні завдання. Якщо виникають будь-які труднощі або запитання — наші асистенти завжди ради допомогти. Окрім цього, раз на тиждень проходить вебінар з Олексієм Радченко, на якому він відповідає на питання, розбирає поширені помилки та робить code review студентів, які першими встигли здати завдання.

 

Початок курсу: 13.02

Тривалість курсу: 9 тижнів, 15–20 годин на тиждень

Ціна курсу: 7499