Junior Club: емоційний інтелект і міжособистісна взаємодія

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

14 листопада Kharkiv IT Cluster разом із компанією Telesens провели вебінар для учасників закритого клубу Junior Club, на якому розповіли про міжособистісну взаємодію.

🗣 Спікерка вебінару — Олеся Ульянова, CEO Telesens, Founder IT Grow Center, Ментор USAID та член PMI, розповіла, як володіти власними емоціями.

❓З чого складається адаптивний інтелект?❓

🤔️️️️️️ Адаптивний інтелект визначається здатністю ефективно пристосовуватися до змін у середовищі й ефективно розв’язувати завдання в різних умовах. Цей вид інтелекту містить декілька ключових компонентів, таких як:
🔸️️️️️️ ментальний інтелект;
🔸️️️️️️ емоційний інтелект;
🔸️️️️️️ позитивний інтелект.

Snymok-ekrana-2023-11-14-v-17.58.25-640x361 Junior Club: емоційний інтелект і міжособистісна взаємодія

❓Як розвивати VQ (Vitality Quotient)?❓

🌟 VQ (Vitality Quotient)— це концепція, яка вказує на внутрішній потік енергії чи життєвої сили, яка надає життєву активність і витривалість. Це не лише фізична енергія, але й енергія, яка визначає стан здоров’я, емоційний стан і загальний психічний тонус.

Як можна розвивати VQ?

🔸️️️️️️ Регулярна фізична активність допомагає зберігати й навіть збільшувати рівень енергії.
🔸️️️️️️ Їж здорову й збалансовану їжу. Уникай переїдання й оберігай =тіло від непотрібних зусиль для перетравлення важкої їжі.
🔸️️️️️️ Роби перерви під час робочого дня, навіть якщо це короткий відпочинок. Запровадь техніки релаксації, такі як глибоке дихання або йога.

Snymok-ekrana-2023-11-14-v-17.54.29-640x371 Junior Club: емоційний інтелект і міжособистісна взаємодія

❗️️️️️️Навички, які будуть потрібні протягом 10 років❗️️️️️️️

🔸️️️️️️Робота з критикою.
Робота з критикою може бути важливою складовою професійного й особистого розвитку. Тобі слід пам’ятати, що критика може бути конструктивною та допомагати зростати, але також може стати викликом для самооцінки й емоційного стану.
🔸️️️️️️Емпатія.
Емпатія — це здатність відчувати йрозуміти емоції, почуття й думки інших людей. Це вміння ставитися до інших з точки зору їхнього власного досвіду й відчувань. Емпатія містить відчуття симпатії, розуміння й готовність допомагати, якщо це необхідно.
🔸️️️️️️Дотримання зобов’язань.
Це важливий аспект в особистому та професійному житті, оскільки він побудований на надійності, довірі та відповідальності.

Snymok-ekrana-2023-11-14-v-18.06.49-640x359 Junior Club: емоційний інтелект і міжособистісна взаємодія

Щоб дізнатися ще більше про емоційний інтелект, переглядай запис зустрічі!

👉Більше про «Емоційний інтелект та міжособистісна взаємодія»👈

Довідка:

Telesens — це компанія, яка спеціалізується на розробці програмного забезпечення й наданні послуг у галузі телекомунікацій і фінансів. Telesens пропонує різноманітні рішення для провайдерів телекомунікаційних послуг, мобільних операторів і компаній з фінансової сфери. Telesens використовує сучасні технології та методи розробки, щоб забезпечити якість та ефективність своїх продуктів і послуг.

Рекомендовані матеріали

  1. Как управлять стрессом ?

Коментарі