Екскурсія від INSART

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

26 лютого ІТ-компанія INSART провела екскурсію для найактивніших учасників Kids2IT. Учні побачили компанію зсередини і дізнались про сфери її роботи. 

Чим займається президент компанії, до кого звертатися для вирішення побутових питань, в якому віці варто починати відпускати бороду. Ці, та багато інших цікавих питань задали десятикласники зі школи 105 представникам компанії.

Гостей зустрічав президент компанії Михайло Солощук та інші фахівці: проектний менеджер, провідний програміст компанії, HR-менеджер та інші члени команди INSART.

Модерував зустріч доцент кафедри Інформатики та інтелектуальної власності НТУ «ХПІ»  Роман Пугачов.

Президент компанії розповів школярам про те, як влаштована компанія, які посади займають в ній спеціалісти, дав багато професійних порад. Співробітники компанії поділились секретами їх роботи і відповіли на незліченну кількість питань учнів. 

Школярі були у захваті від екскурсії, кількості цікавої та корисної інформації і гостинності працівників компанії. Екскурсія показала школярам світ ІТ зсередини і  можливості розвитку.

Станьте ментором гри і розкажіть дітям історію своєї компанії.

Приєднуйтесь!

Довідка про проект

Kharkiv IT Cluster реалізує проект Kids2IT для молоді Харкова та Харківської області. Ми розповідаємо школярам про професії, які представлені в IТ. А також змінюємо стереотип «айтішник — це тільки програміст». Наш проект дозволяє дітям обирати відповідний саме їм вектор професійного розвитку.

Коментарі