Екскурсія в ARTJOKER: що цікавого дізналися учні Харківської гімназії №23 💫

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🖋 25 січня компанія ARTJOKER гостинно зустрічала учнів харківської гімназії №23 у своєму офісі.

Ми багато розповідаємо дітям про IT, проводимо профорієнтаційні ігри, але найбільше задоволення діти отримують тоді, коли бачать увесь процес на власні очі.

В офісі компанії нас зустріла Ольга Іванова, L&D manager компанії ARTJOKER. Ольга провела оглядову екскурсію та розповіла про корпоративну культуру компанії. У коридорі офісу розміщена спеціальна дошка, яка повідомляє який день сьогодні: день усмішок, день клітинки, день обіймів тощо. А ще у співробітників компанії діє власна валюта, за яку можна придбати брендовану продукцію і навіть купити вихідний!

Діти познайомились із кожним відділом: HR, Sales, відділ розробників, а також навчальний відділ, у якому компанія готує майбутніх спеціалістів. Євген Чвертков, Head of Education Department у компанії ARTJOKER, розповів про основні напрями в IT та з чого потрібно починати навчання.

Після екскурсії разом з Kharkiv IT Cluster діти пройшли опитування «Яка професія тобі найбільше підходить» і кожен дізнався більше деталей про діяльність, яка їм випала.

Наприкінці зустрічі ARTJOKER пригощав своїх гостей піцою 🍕 і соком 🧃, що дуже сподобалося дітям.

«Такі екскурсії дуже важливі, вони надихають дітей більше читати, дізнаватися про різні сфери, розуміти для чого їм треба вчитися. На мою думку, в будь-якому віці корисно відвідувати такі екскурсії: не тільки старшокласникам, а і дітям молодшого шкільного віку»,— каже Ольга Сало, вчителька інформатики Харківської гімназії № 23.


«Це перша екскурсія, яка мене так зацікавила 😉 . Мені вона дуже сподобалася і була дуже продуктивною. Під час екскурсії для мене стали більш зрозумілі деякі професії. Я дізналася більш детальну інформацію про них. Сподобався дуже дизайн офісу, на мою думку, це стильно та прогресивно», — каже Софія, учениця 10-го класу Харківської гімназії № 23

 

💫 Kharkiv IT Cluster дякує за гостинність компанії ARTJOKER та чекає на нові зустрічі!

Коментарі