Екскурсія до комп’ютерної школи Hillel разом з учасниками Kids2IT

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

19 грудня комп’ютерна школа Hillel провела екскурсію та майстер-класи для переможців гри Kids2IT з 130 школи.

Кожна компанія особлива, кожна екскурсія цікава та захоплива. Цього разу Hillel влаштували для учнів три майстер-класи з IT професій. Це дозволило дітям з нового боку дізнатись про роботу у цій галузі та почути від професіоналів про всі переваги та внутрішні моменти індустрії. Для молодого покоління такі заходи – можливість свідомо обрати майбутню спеціальність та отримати всі відповіді на свої запитання. 

Михайло Черноморець, CEO Hillel at Компьютерная школа Hillel: “Сьогодні ми чудово провели час з учнями харківських шкіл. Нашу зустріч ми почали з діалогу про професії, які користуються попитом в IT сфері, поговорили про різноманітність технологій та варіанти їх використання. Діти дізналися, що в компаніях працюють не тільки програмісти та що без поглиблених знань математики теж можна знайти свою дорогу в сфері високих технологій.

Викладачі Комп’ютерної школи Hillel надали можливість, на практиці, спробувати свої сили в 3D моделюванні і дизайні.”

Учні з захватом провели час з викладачами Hillel, активно ділились заходом у мережі Інтернет та долучались до процесу майстер-класів з великим ентузіазмом.

Учениця 10-го класу, Кравченко Дарина: “Я дуже рада, що відвідала комп’ютерну школу Hillel. У мене з’явилась мотивація вивчати комп’ютерні технології та розвивати себе у IT галузі!”

Ольга Шахова, заступник директора 130 школи: “Ми хочемо подякувати організаторам заходу за чудове та цікаве профорієнтаційне свято, яке дійсно стало подарунком від святого Миколая для наших дітей. Учні були захоплені майстер-класами, з нового боку подивились на сферу IT та дізнались багато чого нового. Мені самій було дуже цікаво відкривати новий світ технологій.

А ви хочете стати ментором і провести свою гру Kids2IT для дітей Харкова та Харківської області?

Тоді реєструйтесь!

Довідка про проєкт

Kharkiv IT Cluster реалізовує проєкт Kids2IT для підвищення обізнаності учнів старших класів про професії, які представлені в IТ. А також знищуємо стереотип “айтішник – значить, тільки програміст”. Наш проєкт дозволяє дітям вибрати відповідний саме їм вектор професійного розвитку.

 

Коментарі