Екскурсія до CodeIT-2-min

Екскурсія в харківський офіс IT-компанії CodeIT до Національного дня дівчат у технологіях

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🔥11 жовтня Kharkiv IT Cluster з компанією CodeIT провели екскурсію для дівчаток у межах ініціативи «Дівчата STEM».

Гостинні фахівчині CodeIT:

– познайомили дівчат зі специфікою роботи компанії;
– поділилися історією компанії;
– провели екскурсію офісними приміщеннями;
– поспілкувалися щодо можливостей розвитку в ІТ.

🚀Світ поступово позбавляється гендерних стереотипів. Тисячі жінок щодня доводять — ми рівні. Торкнулося це, звісно, і галузі IT. 2016 року в Україні було засновано ініціативу «Дівчата STEM», головна мета якої — підвищити рівень впевненості жінок в особисті здібності й допомогти їм побудувати STEM кар’єру в Україні.

🤩Під час екскурсії дівчатка пройшлися офісом CodeIT, де мали змогу дізнатися, які перспективи і можливості чекають на них у роботі з технологіями, яку роль STEM відіграє у відбудові, та на власні очі побачили, як вирує робота в IT-компанії. А вишенькою на торті стало знайомство студенток з ІТ-фахівчинями, які поділилися своїм досвідом з учасницями проєкту.

🗣️«На превелике щастя, ми давно перейшли до розуміння, що стать особи не може обмежувати її діяльність, і кожна людина має право самостійно обирати справу свого життя, не зважаючи на гендерну приналежність. Жінки, як і чоловіки, можуть займати безліч посад: від вебдизайнера до embedded розробника, від hr-менеджера до спеціаліста C-level», — розповідає Дар’я, HR Manager at Code IT.

👩‍💻Після екскурсії наші гості охоче ділилися враженнями: «Мені здається, люди дарма асоціюють слово «ІТ» лише з програмуванням. Сьогодні нам розповіли багато нового, і я зрозуміла, що існує безліч напрямів і професій, окрім як розробник програмного забезпечення. Хтозна, сподобається мені кодити чи налаштовувати рекламу для соцмереж. Я усвідомила, що головне — не боятися, а пробувати. І тоді в кожної з нас обов’язково все вийде!»

✨Дякуємо CodeIT за чудову екскурсію та спільноті «Дівчата STEM» за можливість доносити такі важливі думки до молоді. До нових зустрічей у Kharkiv IT Cluster!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Підписано меморандум-2-min
  2. codeit_ua

Коментарі