Екомобільне літо — як Intellias будує велокультуру у п’яти містах України

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У Міжнародний день велосипедів Intellias розпочинає масштабний проєкт з популяризації велокультури Екомобільне літо. Проєкт впливатиме на розвиток екомобільності на різних рівнях: стратегічні напрацювання, тактичне покращення велоінфраструктури, просвітницькі та розважальні заходи. Екомобільне літо пройде у Львові, Києві, Харкові, Одесі, Івано-Франківську, а також відбудуться онлайн-події. До участі запрошують спеціалістів компанії, членів їхніх родин та друзів, а пізніше й усіх охочих.

1-scaled-414x276 Екомобільне літо — як Intellias будує велокультуру у п'яти містах України

Проєкт розпочався з ініціативи #IntelliBike Challenge — в компанії обрали 5 амбасадорів у п’яти містах, які проведуть 75 днів літа на велосипеді та ділитимуться своїм досвідом з іншими. До них доєднаються й інші спеціалісти — в рамках #IntelliBike Flashmob вони пересідатимуть на велотранспорт.

«Велосипед є найекологічнішим засобом пересування та має безліч переваг: зменшує навантаження на транспортну систему, не забруднює повітря та підтримує здоровий спосіб життя. Ми хочемо, щоб велокористувачів ставало більше, покращувалась інфраструктура, і тому організовуємо такі різнопланові активності, де кожен зможе знайти щось для себе. Віримо, що так стаємо на крок ближче до сталих та екомобільних міст» — коментує Михайло Пузраков, Executive Chairman & COO компанії.

4-scaled-414x276 Екомобільне літо — як Intellias будує велокультуру у п'яти містах України

У другій половині червня Intellias проведе онлайн-велошколу для всіх, хто хоче покращити свої знання правил дорожнього руху та дізнатись, як їздити безпечніше.

У липні на території львівського офісу відбудеться спеціальний показ короткометражних фільмів про сталу мобільність у містах. Добірка буде доступною онлайн безкоштовно для всіх. Показ відбудеться під час Львівського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art.

А 7 серпня пройде перший в Україні фестиваль з тактичного урбанізму «РОВЕРнемо», під час якого заплановано маркування велоінфраструктури, облаштування велопарковки, дитячий чемпіонат з біговелів та інші фестивальні активності. Захід організовується у партнерстві з Інститутом Міста та місцевою велоспільнотою.

3-scaled-414x276 Екомобільне літо — як Intellias будує велокультуру у п'яти містах України

Зараз спеціалісти компанії надають менторську підтримку команді, яка створює додаток для велосипедистів-початківців у рамках проєкту Boot camp від Харківського IT-кластеру.

Стежити за оновленнями можна на сайті проєкту: ecomobility-summer.intellias.ua та на сторінках Intellias в соцмережах.

Деталі про проєктПро Intellias

Intellias – одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об’єднує понад 1700 професіоналів. Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську та Кракові. Також Intellias представлений у Німеччині, Ізраїлі, США, Саудівській Аравії та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд. людей. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ роботодавців за версією DOU – найбільшої ІТ спільноти в Україні. У 2020-му компанія отримала таке ж звання від Forbes Україна та EY. Крім того, Intellias двічі здобув звання «Велопрацедавця року».

Коментарі