edtech-community-new-biznes-season

EdTech CommunITy: перша зустріч в новому бізнес-сезоні

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

26 вересня відбулася перша в новому бізнес-сезоні 2023/2024 зустріч EdTech CommunITy від Kharkiv IT Cluster, до якої долучилися представники освітніх компаній SOURCE iT, A-Level, Avenga Academy, Lemon School, Telesens Academy, Beetroot Academy, Step IT Academy, Hillel IT School, Prog Academy.

Виклики сучасного EdTech бізнесу

Під час зустрічі обговорили проблеми й виклики сучасного бізнесу неформальної ІТ-освіти. Серед них — зниження мотивації студентів через відсутність відомостей про перспективи кар’єри в ІТ-галузі й високі вимоги роботодавців до кандидатів із низьким рівнем досвіду. Розглянули можливості спільноти Харківського ІТ Кластера на шляху їх подолання. 

Представники ІТ-шкіл поділилися думками щодо необхідності залучення випускників до реальних проєктів і хакатонів для здобуття практичного досвіду. Обговорили вимоги, які висуваються на сучасному ринку праці до фахівців рівня Trainee та Junior. Наголосили на проблемах, з якими зіштовхуються випускники на шляху до працевлаштування. 

Можливості спільноти Kharkiv IT Cluster

На цій зустрічі команда Kharkiv IT Cluster ініціювала обговорення можливостей спільноти з підсилення EdTech бізнесу, презентувавши результати проєкту Skill Matrix і відновлення платформи сертифікаційного тестування Hard Skills Exam.

Hard Skills Exam — проєкт сертифікаційного тестування випускників ІТ-шкіл та ІТ-курсів, який надасть можливість спрощення працевлаштування junior-фахівців, сприятиме налагодженню зворотного зв’язку між ІТ-компаніями та ІТ-курсами щодо змісту та якості навчальних програм.

Запрошуємо ІТ-школи заповнити форму https://forms.gle/QXGp3Y8WWvFGHRME8, долучатися до проєкту Hard Skills Exam та впливати на розвиток свого бізнесу разом з Kharkiv IT Cluster!

Kharkiv IT Cluster тримає вектор на підтримці й актуалізації ІТ-освіти та дякує EdTech компаніям-мемберам за активну участь у роботі ком’юніті! З нетерпінням очікуємо на нові зустрічі!

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. EdTech CommunITy: перша зустріч у 2023 році зустріч
  2. skill-matrix-matrytsi-kompetentnostej-onovleno
  3. hard-skills-exam

Коментарі