Другий воркшоп Junior Club: складання резюме

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

16 липня в A-Level Ukraine відбувся воркшоп для учасників проекту Junior Club на тему “Як правильно скласти резюме. Практичні кейси та написання резюме”. В рамках проекту Junior Club це вже другий воркшоп, на якому учасники отримали не тільки теоретичні знання, а ще й практичні навички та досвід спілкування з рекрутерами. Реєстрація на захід проходила на порталі партнерів Харківського IT Кластера – voopty.com.ua.

Про особливості складання резюме розповіла Юлія Пащук – СEO start-up платформи KH.CROWD, Learning consultant в Департаменті освіти ХМР, технічний експерт проекту Ampli, зараз – Technical IT Manager at Knubisoft. На воркшопі учасники клубу дізналися про факапах в CV, важливі hard skills і soft skills за різними напрямками та отримали приклад CV. Крім того, у наших джунів була можливість скласти невелике резюме на самому воркшоп і отримати feedback від рекрутерів. Також найсміливіші спробували пройти mock interview з представниками IT-компанії KHUBISOFT та отримали масу нових емоцій від отриманого досвіду.

Дякуємо мемберу KHUBISOFT за залучення і мемберу A-Level Ukraine за надану комфортну локацію. Сподіваємося, що наші учасники Junior Club набутий досвід зможуть застосувати не тільки на подальших зустрічах клубу, але й в реальному житті!

Фотографії з заходу можна подивитися на сторінці в Facebook.


Junior Club by Kharkiv IT Cluster – це унікальний закритий клуб, створений для формування community IT-спеціалістів для того, щоб підвищити експертизу молоді в сфері IT та прокачати їх soft skills. Тренінги у закритому клубі будуть корисні як початківцям, так і спеціалістам з практичним background.

Мета проекту:

  1. Популяризувати сучасні тренди і технології серед студентів технічних спеціальностей.
  2. Допомогти талановитій молоді обрати свій шлях в майбутньому.
  3. Ознайомити учасників з особливостями роботи в IT-галузі.
  4. Сприяти розвитку soft skills учасників.
  5. Створити неформальне Junior IT-Community шляхом взаємодії з представниками IT-компаній.

Детальніше про проект: https://it-kharkiv.com/projects/junior-club-by-kharkiv-it-cluster/

Коментарі