Друга зустріч учасників IT4Media — «Цифровізація міста та кібербезпека»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

17 серпня Kharkiv IT Cluster та EPAM Ukraine у межах проєкту IT4Media провели для представників медіавидань Харкова вебінар на тему «Цифровізація міста та кібербезпека». Мета — підвищити обізнаність журналістів в основах кібербезпеки та онлайн-сервісах, де можна шукати інфоприводи для новин щодо цифровізації міста. 

Отож, на занятті представники медіа дізналися про:

1. Цифровізацію міста. Слухачам презентували сервіси, які впроваджують в країні і місті: 

  • процес цифрової трансформації; 
  • менеджери цифрової трансформації; 
  • онлайн-сервіси на загальнодержавному та міському рівні;
  • найпопулярніші послуги, які доступні на веб-порталі Дія.

Спікер — Вікторія Мойсеєнко, Начальник відділу Розвитку цифрових компетентностей Департаменту цифрової трансформації Харківської міської ради: «Навіщо необхідна цифрова трансформація в публічному секторі? По-перше, — для підвищення ефективності відповідних сфер діяльності населення за допомогою цифрових технологій. По-друге, — для прийняття оптимальних та ефективних управлінських рішень, які ґрунтуються на даних і на запиті населення. По-третє, — задля забезпечення сервісу, оскільки ринок послуг вже диктує свої певні стандарти».

2. Основи кібербезпеки: які є ризики в мережі (види та приклади) та як краще зберігати дані.  

Спікер — Віталій Балашов, керівник команди експертів із кібербезпеки, ЕРАМ Ukraine: «Якщо ми беремо будь-яку книгу з безпеки, то чимало авторів пишуть з перших рядків, що “100% безпеки ніхто ніколи не досягне”. Найбільш надійний автомобіль, який ніколи не потрапить в аварію — той, що стоїть. І то — не факт! Поняття безпеки — це завжди дотримання балансу між вимогами бізнесу, розсудливістю та коштами, які потрібно витратити на забезпечення безпеки»

Бажаєте дізнатися більше про корисні сервіси на загальнодержавному та міському рівні, а також про те, як запобігти крадіжці даних в інтернеті? Радимо переглянути запис вебінару! Інформація стане в пригоді не тільки представникам медіа, а для кожного.

Нагадуємо, що 19 серпня відбудеться трансляція вебінару про IT-індустрію та її можливості. Запис ефіру ви зможете переглянути на YouTube-каналі Кластеру.

Коментарі