Друга конференція IT Marketing Talk – маркетинг для лідогенерації

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Максимум маркетингових інструментів + фокус на сервісному IT бізнес
20 травня 2017 Харківський IT Кластер вдруге проводить конференцію  IT Marketing Talk. Цього року івент присвячено лідогенерації та пошуку клієнтів. Ми значно зросли і підняли свій рівень за час, що минув.
Нинішню програму заходу нам допомагали розробляти бізнес-консультанти AdvanceIT Олена Петрова і Алена Паренченко. Разом ми проаналізували весь маркетинговий комплекс на базі 9Р (product, price, place, promotion, people, process, physical evidence, public relations, personal selling). А головне – виявили ті інструменти лідогенерації, які приносять найбільшу конверсію сервісним IT-компаніям.
“Сучасні інструменти интернет-маркетинга пропонують чимало каналів комунікацій для залучення лідів. У кожному каналі існують свої лайфхаки, тонкощі та “фішки”. Дізнавшись про них, Ви зможете істотно скоротити час між першим зверненням до цільової аудиторії, отриманням заявки ліда та укладенням угоди. Зі своєї власної практики можу впевнено сказати: у В2В продажах працює виключно комплекс маркетингових каналів комунікацій”, – підкреслила Наталія Виноградська, виконавчий директор Харківського IT Кластеру.
 
Наші спікери – маркетологи з практичним досвідом
На IT Marketing Talk виступатимуть з доповідями лише успішні професіонали-практики. Кожен з них досконало володіє своєю темою, має позитивний досвід лідогенерації для IT компаній та працює на зарубіжних ринках.
Ми відбирали спікерів за наступними критеріями:

 1. Обов’язкове застосування інструментів лідогенерації, які вони надають, на ТОП5 пріоритетних ринках для сервісних IT-компаній Харкова (країни Північної Америки, Північної та Західної Європи, Велика Британія й Ізраїль);
 2. Представлення як мінімум одного практичного кейсу з плановими та фактичними результатами;
 3. Поточне місце роботи у сервісному IT-бізнесі та наявність попереднього досвіду публічних виступів.

“Для нас важливо зібрати спікерів, які працюють на зарубіжні ринки саме з України, щоденно прокладають цей складний шлях пошуку потенційних замовників і фактично є такими ж маркетологами, як і учасники конференції”, – відзначила Наталія Виноградська.
 
Вузька спеціалізація доповідей
Фактично, один доклад – один інструмент лідогенерації. Звичайно, канали комунікації між собою перетинаються, і часто їх треба використовувати комплексно. Однак для комфортного сприйняття матеріалу ми спробували максимально звузити спеціалізацію доповідей і сконцентруватися на кожному з напрямків окремо.
Теми доповідей:

 • Просування онлайн: послідовність дій і KPI
 • Сайт як головний інструмент лідогенераціі: must-have елементи

 • Холодні листи для лідогенерації

 • Facebook для Outsource

 • Лінк і Дин поспішають на допомогу

 • Як ми привозимо замовлення з конференцій

 • Нетворкінг для бізнесу або як залучити в клієнти Facebook

 • Чому ваші Промо-матеріали не працюють

 
Комфортні умови для навчання і нетворкінгу
Формат IT Marketing Talks – досить кулуарний і передбачає максимум 150 учасників. Це найліпші умови для живого спілкування, швидкого і якісного сприйняття інформації, нетворкінгу та й просто приємного дозвілля.
Місія Харківського IT Кластеру – розвиток середовища для технологічного бізнесу в Харкові. IT Marketing Talks – це ще один майданчик для обміну професійним досвідом харківських IT спеціалістів. Подібні конференції та мітапи активно сприяють розширенню світогляду, налагодженню нових горизонтальних зв’язків всередині IT спільноти і генеруванню ідей для нових проектів. Ми віримо, що наші зусилля принесуть відчутні результати харківському IT ком’юніті.
У майбутньому ми плануємо розширювати і вдосконалювати IT Marketing Talks. Нам ще треба висвітлити низку важливих тем, таких як маркетинг для Sales, маркетингова стратегія для сервісних IT-компаній і багато іншого.
Коментарі спікерів:
novikova Друга конференція IT Marketing Talk - маркетинг для лідогенерації

Анастасія Новікова, співзасновник Conformato и NexGenDesign:

“Я наводитиму приклади учнів нашої школи, коли ми за допомогою холодних листів отримували клієнтів, закривали контракти з ними. Скажу, на що варто звернути увагу, складаючи холодні листи. Наприклад, підхід накшталт “ми маємо відмінних розробників, чи не потрібні Вам девелопери” працює все гірше й гірше. Багато хто знає це, а багато хто – ще ні. Погано, коли компанії намагаються в лоб продавати розробників. Ми знаємо, як це робити ефективно та залюбки поділимося досвідом на IT Marketing Talk.”

 

legn Друга конференція IT Marketing Talk - маркетинг для лідогенерації
Євгенія Лень, CEO Dinarys LLC:

“Від самого початку роботи нашої компанії у нас якось не склалося з біржами праці, де інші компанії шукають замовників. Ми кілька місяців марно намагалися досягти якогось результату, і врешті-решт, почали звертати увагу на інші варіанти лідогенерації, стали активно шукати клієнтів на конференціях. Почали з українських, – і поступово наші рейти переросли український ринок. З минулого року ми почали відвідувати великі зарубіжні конференції.
Я поділюся тим, що якісно працює у нас. Розповім, як ми обираємо конференції, готуємося до поїздок. Підготовка – дуже важливий етап, ми витрачаємо на нього близько двох місяців. Також потрібно зібрати ефективну команду для подорожі, а після повернення провести роботу вдома. Описані дії приносять нам реальний прибуток.”


 
sherbachev Друга конференція IT Marketing Talk - маркетинг для лідогенерації
Михайло Щербачов, CEO в LivePage:

“Я розкажу про те, як IT аутсорсинговій компанії створити сайт, через який до неї приходитимуть клієнти на сотні тисяч доларів, яка для цього потрібна команда, скільки буде треба ресурсів і часу.
За кілька років наша компанія мала досвід роботи з понад 50 компаніями, які спеціалізуються на IT. Я наведу яскраві та успішні приклади. Розкажу про гіркий досвід і невдалі спроби. Підведу підсумок і розповім кому варто, а кому не варто замислюватися над залученням лідів через сайт.
Кожен має свою специфіку, і сайт повинен підкреслювати її позитивні сторони. Кожен слухач зможе приміряти на себе цю модель, зрозуміти, якою мірою лідогенерація через сайт актуальна для його бізнесу.”
 
 

britanchuk Друга конференція IT Marketing Talk - маркетинг для лідогенераціїРоман Британчук, експерт із залучення ресурсів, роботи з партнерами і бізнес нетворкінгу:

“Я займаюся залученням клієнтів і спонсорів у різні проекти вже понад 10 років, маю великий досвід у B2B комунікаціях. Поміж залучених мною компаній є такі компанії-лідери, як Intel, Apple, Facebook, Microsoft, DELL, OLX, Vodafone, Нова Пошта, ДТЕК і багато інших.
Моя доповідь на IT Marketing Talk буде не про класичний маркетинг для отримання масового потоку лідів, а скоріше про те, як ефективно вибудовувати й використовувати ділові зв’язки. Щоби нетворкінг працював, дуже важливо вміти користуватися різними каналами, у тому числі й соцмережами. Наприклад, часто клієнти дивляться на інформацію про Вас у LinkedIn, на базі чого вирішують, чи додавати Вас у друзі, чи відповідати на Ваш лист та чи мати взагалі з Вами справу. При цьому навіть профілі СЕО часто не прокачані або навпаки виглядають, як нав’язлива реклама. Потрібен баланс.

Також поговоримо про те, як правильно ініціювати та проводити інтродакшн, як входити у спілкування і далі вести ефективний діалог із західними партнерами. Поговоримо й про те, навіщо іншим людям Вас рекомендувати. Зв’язки вирішують усе, тому саме час дізнатися, як краще їх використовувати.

 
pakhomov Друга конференція IT Marketing Talk - маркетинг для лідогенераціїІгор Пахомов, консультант з питань маркетингу:
Спостерігаючи за своїми клієнтами, я бачу, що вони не вкладають у свої промо-матеріали жодних конкретних ідей. Під промо-матеріалами я розумію і баннери, і лендінги, і листи, і навіть скрипти сейлзів.
Часто маркетологи пишуть загальними словами, говорять загальними словами та показують загальні картинки зі стоків, а потім дивуються, чому все це не працює. У своїй доповіді я розкажу, чому такий підхід неконструктивний. Я говоритиму про те, як побудувати систему маркетингу, де усі промо-матеріали доносять до клієнта правильні цінності.
 

beloshitsky Друга конференція IT Marketing Talk - маркетинг для лідогенерації

Євген Білошицький, фахівець з Social Media Marketing, фрілансер, представник фріланс-платформи Upwork в Харкові:

“Я намагатимусь дати нову і, сподіваюся, цінну інформацію про те, як використовувати можливості LinkedIn для розвитку сервісного бізнесу. Я спробую пояснити, що встановлені порядок і стиль використання цієї мережі давно застарілі, неефективні та марнотратні. Я розкажу і покажу, як компанії можуть взяти для себе більше користі, якщо почнуть застосовувати найкращу практику LinekdIn Marketing.”

Коментарі