Довірте Avic закупівлю техніки для свого офісу

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Ми активно розвиваємося у напрямку корпоративних продажів. Для юридичних осіб в Avic діє ряд переваг не лише за партнерським тарифом, а й бонуси на окремі групи товарів. Наші корпоративні клієнти можуть здійснити оплату прямо через рахунок своєї організації.

Переваги роботи з Avic
  • Оплата за безготівковим розрахунком для юридичних осіб
  • Оплата на розрахунковий рахунок нерезидента (по інвойсу)
  • Власний сервісний центр, професійні інженери
  • Знижки для постійних клієнтів
  • Обмін старої техніки компанії на нову зі знижкою за програмою “Trade-in”
Як працює корпоративний відділ в Avic

Найголовнішою перевагою нашого корпоративного відділу є те, що клієнтам не доводиться чекати день або більше, поки магазин виставить рахунок-фактуру. Процедура відбувається у лічені години після оформлення замовлення. Для цього нам потрібні лише реквізити компанії-клієнта.

Заплатити за товар можна як готівкою, так і здійснивши грошовий переказ з рахунку компанії. Ще однією особливістю нашої роботи з корпоративними клієнтами є можливість оплати по інвойсу для нерезидентів.

Відразу після отримання коштів склад формує замовлення. Забрати його клієнт може самостійно з магазинів Avic. У Києві і Харкові наші кур’єри здійснюють доставку прямо у приміщення замовника. Якщо ж клієнт знаходиться в місті, де немає нашого пункту видачі, переміщення буде здійснено Новою Поштою.

Крім бонусів для кожного корпоративного клієнта діють і локальні акції, які поширюються на окремі категорії товару, а також пропозиція «разом дешевше».Також наші корпоративні клієнти отримують можливість вигідного обміну старої техніки. Наші менеджери зроблять оцінку лептопів і, під час обміну, ви отримаєте знижку на цю суму.

Ми працюємо з юридичними особами всіх організаційних форм і видів суб’єктів господарювання. Тож корпоративним клієнтом Avic може стати будь-який підприємець.

Коротко про інші умови для корпоративних клієнтів
  • безготівковий розрахунок, можливість оплати по інвойсу;
  • немає обмежень на кількість техніки в одному замовленні;
  • якщо товара немає на вітрині, його привезуть зі складу, або прямо від постачальника.

Аби стати нашим корпоративним клієнтом необхідно лише заповнити спеціальну форму на сайті Avic.ua. Або зв’язатися з менеджерами будь-яким зручним для вас способом:

Телефон: +38 (068) 461-74-26
Email: infopz.avic@gmail.com
Контактна особа: Павло

Телефон: +38 (068) 220-54-52
Email: Sennikov_A@avic.ua
Контактна особа: Антон

 

 

Коментарі