Долучайтеся до інвестиційного саміту SelectUSA

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Інвестиційний саміт SelectUSA захід найвищого рівня, присвячений сприянню залучення прямих іноземних інвестицій в економіку Сполучених Штатів Америки. Кожен саміт фокусується на питаннях інвестиційного середовища США, галузевих тенденціях та нових можливостях. Крім того, на саміті виступають урядовці вищої ланки, керівники бізнесу та інші лідери думок.

Інвестиційний саміт SelectUSA

Захід відбудеться 7-11 червня 2021.

Інвестиційний саміт 2021 року відбудеться в режимі онлайн та буде підтримувати основну концепцію щорічного заходу. Під час саміту відбудеться понад 100 віртуальних сесій, віртуальна виставка організацій економічного розвитку та постачальників послуг. Потужна онлайн платформа забезпечить учасників можливістю встановити контакти, необхідні для просування своїх інвестицій в США.

Кілька днів участі в інвестиційному саміті SelectUSA забезпечить Ваш бізнес всією необхідною інформацією для виходу на ринок США.


SelectUSA Tech

Під час заходу технологічні стартапи матимуть можливість віртуально презентувати свої продукти та компанії. Відібрані учасники зможуть виступити перед колегією суддів, до складу якої увійдуть венчурні капіталісти, корпоративні інвестори та представники стартап-екосистеми США.

За більш детальною інформацією щодо участі в Інвестиційному Саміті SelectUSA, будь ласка звертайтеся до Юлії Мироненко, Американська Комерційна Служба, Посольство США в Україні (тел. +38 063 343 0074, Iuliia.myronenko@trade.gov)


Про ІТ в США

SUSA-ICT-Fact-Sheet-1-1320x1708 Долучайтеся до інвестиційного саміту SelectUSA

Коментарі