Національне дослідження Do IT Like Ukraine

Національне дослідження Do IT Like Ukraine: наші партнери

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Асоціація “IT Ukraine” разом з партерами та ІТ-кластерами готує дослідження Do IT Like Ukraine про те, як ІТ-індустрія та нові технології стануть платформою для відновлення та подальшого розвитку суспільства та економіки України.

Дослідження має на меті висвітлити важливість ІТ-індустрії в Україні, осмислити її роль під час війни, показати найкращі бізнес-кейси та представити прогнози щодо впливу індустрії на економіку України в майбутньому.

З перших днів війни ІТ-ком’юніті консолідувало зусилля на підтримку України та індустрії. Наше дослідження стане особливо цінним завдяки інформаційному партнерству із спільнотами Kharkiv IT Cluster, IT-Association Vinnytsia, IT FAMILY Odessa, Kyiv IT Cluster, IT Dnipro Community, Cherkasy IT Cluster, ІТ-кластер Тернопіль, Konotop IT-Cluster, IT Cluster “Chernivtsi IT Community”, Chernihiv ІТ Cluster, IT Cluster Khmelnytskyi, MARIUPOL IT-CLUSTER, Lviv IT Cluster.

Надійним та незмінним партнером проєктів Асоціації виступає UKRSIBBANK BNP Paribas Group, спільно з яким ми підтримуємо розвиток технологічного сектора в Україні вже багато років, та створюємо можливості для зростання національного ІТ-бізнесу та ком’юніті. Цього разу UKRSIBBANK став генеральним партнером дослідження.

Партнерами дослідження виступають також одна з найбільших ІТ-компаній України, EPAM Ukraine, та юридична компанія Asters.

Медійну підтримку дослідження надають Dev.ua – онлайн видання про технології, інновації та ІТ- бізнес в Україні, а також Суспільне Новини – національна суспільна телерадіокомпанія.
Асоціація також залучила міжнародного партнера – Emerging Europe – зростаючого хабу, зосередженого у 23 країнах Центральної, Східної, Південно-східної Європи та Південного Кавказу. Спільно ми представимо дослідження широкій міжнародній аудиторії.

Ми щиро вдячні регіональним ком’юніті за участь, а також всім нашим партнерам за підтримку ініціативи!

Презентація національного дослідження запланована на початок грудня. Слідкуйте за нашими оновленнями!

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. IT Індустрія забезпечіла рекордні 2 мільярди
  2. Нове рішення НБУ щодо валютного курсу підтримає експортні галузі

Коментарі