День Першокурсника: New Normal Edition

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

День першокурсника – це справжня посвята у студентське життя! Попереду на вас чекають чимало випробувань, незабутніх спогадів та веселих моментів.

А поки, пропонуємо всім студентам першого курсу не лише святкувати, але й провести цей день з користю. Запрошуємо всіх на посвяту у форматі new normal, тобто онлайн.

На вас чекатимуть цікаві теми, круті спікери та жива розмова про корисні лайфхаки. Приєднуйтесь!


Коли: 13 жовтня 2020,  16.30-17.30

Де: Zoom

Зареєструйтесь, щоб отримати запрошення!


Реєстрація


Тема 1: “Soft skills у новому світі – чому всі про це говорять?” від  Олени Демської, L&D Senior Specialist, Glob

alLogic Ukraine

Що обговорюватимемо:

 • Що таке soft skills та чим вони відрізняються від hard skills
 • Основні види м’яких навичок, їх призначення та як їх розвивати
 • Культура постійного навчання та ‘вчитись одне об одного’
 • Які м’які навички актуалізуються в умовах new normal
 • Якими навичками повинен володіти студент, щоб успішно приєднатися у компанію

Про Олену: 6+ років роботи у міжнародних компаніях. Магістр філософії КНУ ім. Т.Г.Шевченка та спеціаліст психології інституту ім. Драгоманова. У GlobalLogic займається створенням та впровадженням навчальних програм із Soft Skills, програмами розвитку менеджерів та лідів, а також розширенням культури спілкування та фідбеку в компанії.

Тема 2: “Чому люди не стають тими, ким мріють? Лайфхаки кар’єри для молодого спеціаліста” від Антона Мужайла, Quality Architect, GlobalLogic Ukraine

Що обговорюватимемо:

 • Чому ваша спеціальність має опосередковане відношення до вашої професії?
 • “Гуманітарій” чи “технар”?
 • Чому люди стають не тими, ким мріють?
 • Принципи побудови конкурентоспроможних навичок
 • Який би рецепт я надав самому, маючи можливість відправити листа у минуле

Про Антона: Співавтор двох сертифікованих повноформатних курсів з тестування. Кращий QA-спеціаліст 2019го року за версією IT Awards. Майже 10 років працює в індустрії забезпечення якості програмного забезпечення, з яких 7 займається навчанням, наставництвом та публічними виступами на тематику якості та тест-менеджменту..

У GlobalLogic займається координацією Quality Center of Excellence, перемовинами з новими та поточними клієнтами з питань якості, оцінкою та аудитом процесів та дизайну рішень забезпечення якості. Консультує у питаннях створення та покращення тестових процесів, автоматизації, тестування навантаження.

Тема 3: “Ринок IT або хто потрібен великій компанії” від Ірини Кононенко, AVP, Head of Talent Acquisition Group, GlobalLogic Ukraine

Що обговорюватимемо:

 • як виглядає ринок ІТ, його переваги та сучасні тенденції
 • як працює внутрішня система відбору
 • як молоді спеціалісти потрапляють на живі проєкти

Про Ірину: Ірина Кононенко має понад 13 років досвіду рекрутингу в ІТ-індустрії. Приєднавшись до GlobalLogic у 2009 році, Ірина пройшла шлях від спеціаліста з рекрутингу до молодшого віце-президента компанії та наразі очолює напрямок пошуку талантів в умовах високої конкуренції за найкращих ІТ-спеціалістів. За час в компанії GlobalLogic, Ірина відповідала за різноманітні напрямки та проводила комплексні операції із change-management-у. Зокрема, в 2016 році брала участь у відкритті Краківського офісу. А у 2018 команді Ірини вдалося залучати понад 220 консультантів щомісячно, що стало рекордною цифрою в історії компанії.


Чекаємо на зустріч!

Не забудьте зареєструватися

Реєстрація

Коментарі