Дайджест: продуктивний грудень

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Поділитись досвідом і дізнатися чим можемо бути корисні одне одному — дайджест зустрічей Харківського ІТ Кластера з міжнародними та українськими спільнотами

Київська зустріч у SET University

7 грудня Харківський ІТ Кластер був запрошений на презентацію SET University в Києві. Студенти цього університету будуть розробляти власні стартапи та працювати з реальними бізнес-кейсами. Учасники дискусійної панелі обговорили питання розвитку цифрової освіти в Україні, а також шляхи взаємодії бізнесу та держави для її ефективного реформування.

SET-414x276 Дайджест: продуктивний грудень

Зустріч із SID Ventures

Харківський ІТ Кластер відвідав презентацію запуску венчурного фонду SID Ventures. Фонд буде орієнтуватися на технологічні стартапи на ранніх стадіях фінансування (pre-seed, seed, Series A). Управління фондом здійснюють 9 представників ІТ-індустрії, серед них і мембер Kharkiv IT Cluster — Sigma Software.

IMG_1041-414x276 Дайджест: продуктивний грудень

Зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні

9 грудня відбулася зустріч Харківського ІТ Кластера з Міхаелем Бродським, Надзвичайним та Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні. Серед перспективних напрямів співпраці з Харковом, Міхаель Бродський виділив обмін досвідом у розвитку інфраструктури, зокрема – системи водопостачання, будівництво ситуаційних центрів із застосуванням ізраїльських технологій, а також співробітництво в галузі медицини. Особливу увагу учасники зустрічі присвятили питанням освіти — домовились за спільне проведення освітнього форуму New EDU.

Зустріч із представниками Посольства Латвійської Республіки в Україні

DSC_6551-1-scaled-414x284 Дайджест: продуктивний грудень

14 грудня до Харкова завітав Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Ілгвар Клява. Зустріч Латвійської делегації із Kharkiv IT Cluster відбувся у Харківському Дипломатичному клубі. На зустрічі також були присутні Едвінс Северс, Третій секретар Посольства Латвійської Республіки в Україні, Каспарс Рожкалнс, Директор Латвійського агентства інвестицій і розвитку, Айнарс Межуліс, представник Латвійського агентства інвестицій і розвитку в Україні.

Учасники зустрічі обговорили напрями та перспективи розвитку можливість колаборації України та Латвії. Представники латвійської делегації відмітили, що бачать розвиток в Україні і прагнуть партнерства. Спільно з латвійської делегацією Kharkiv IT Cluster запланували проведення спільних івентів.

Зустріч з естонською компанією MAGRAT

Харківський ІТ Кластер провів онлайн-зустріч із представниками естонської компанії MAGRAT. Компанія надає комплекс юридичних, бухгалтерських та консультаційних послуг для юридичних та фізичних осіб.

Яніка Меріло та Сергій Жунаєв, представники компанії з Талліна, акцентували на тому, що Естонія — це хаб для міжнародного рекрутингу для українського ІТ бізнесу та місце запуску й просування стартапів. Представники Kharkiv IT Cluster, — Ольга Шаповал, Альона Бєляєва та Андрій Лісковський, — домовились спільно провести заходи спільно з MAGRAT в Харкові навесні 2022 року.

Зустріч із потенційними мемберами

8 грудня Харківський ІТ Кластера зібрав зацікавлених представників компаній, які шукали можливості з перших вуст дізнатися про те, які є вектори роботи організації Кластера та які колаборації з ним можуть бути корисними.

«Це перша зустріч із серії, яку ми будемо проводити для компаній, які не є учасниками Кластера, але які проявили інтерес до нашої спільноти. Коли ти відчуваєш, що ти не один і виклики у вас однакові, це наближає до спільних рішень. Компанії хочуть приєднатися до нетворкінгу, до експертизи. Kharkiv IT Cluster — це про шерінг», — говорить виконавча директорка Kharkiv IT Cluster, Ольга Шаповал.

Що дізналися учасники зустрічі та які переваги бути мембером, читайте тут.

Харківський ІТ Кластер радий кожній зустрічі з однодумцями, адже у співпраці з ними ми розвиваємо середовище для технологічного бізнесу!

 

Коментарі