dajdzhest-chervnevyh-podij-een

Дайджест червневих подій на платформі EEN

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Сьогодні компанії щодня стикаються з численними економічними викликами та непередбачуваними подіями. Вихід та започаткування партнерств на міжнародному ринку — це складна задача, яка потребує великих зусиль та ресурсів. Війна стала бар’єром для укладання договорів на постачання товарів за кордон. Країни ЄС, Америки та Канади побоюються виходити на прямі торгові зв’язки з українськими товаровиробниками, адже гарантій, що співпраця буде довгостроковою і успішною, немає. Проте спільнота Kharkiv IT Cluster знайшла рішення — стати частиною Консорціуму EEN.

Enterprise Europe Network — найбільша у світі мережа підтримки малих та середніх бізнесів з міжнародними амбіціями. Таким чином наше ком’юніті відкрило для себе можливості на ринках 60 країн.

Які можливості масштабування бізнесу є у червні?

Enterprise Europe Network надає можливості для пошуку бізнес-партнерів, трансферу технологій, консультацій щодо ринків і регулювання, а також — проведення івентів. Мережа діє у понад 60 країнах через регіональні офіси, забезпечуючи локальну підтримку.

Тому на платформі можна знайти різноманітні заходи для розвитку бізнес-зв’язків, інтеграції у міжнародні проєкти та представлення власних продуктів на нових локаціях. Які міжнародні активності очікують на ІТ-компанії у червні?

Trade and Innovate Mission from the Netherlands to Estonia and Finland

З 30 по 6 червня проходитиме унікальна торговельна місія в Північну Європу, де ви маєте змогу вивчити економічні перспективи та інноваційні можливості для розвитку ІТ-бізнесу в Естонії та Фінляндії. Ця місія — це чудова нагода розширити вашу мережу в регіонах і поглибити знання ринку Прибалтики та Північної Європи.

Company mission «Ukrainian Women in Tech»

З 11 по 13 червня у Варшаві відбудеться Women in Tech Summit. Українські ІТ-компанії зможуть презентувати свої продукти, долучитись до нетворкінгу з міжнародними партнерами, а також узяти участь у воркшопі з отримання фінансування для розвитку бізнесу.

Nachhaltiges Wirtschaften in Baden-Württemberg — Nachhaltigkeitsberichterstattung, Finanzierung & Best Practices

24 червня відбудеться Baden-Württemberg International для МСП, стартапів та мультиплікаторів. Тема — економічні зміни і стале підприємництво. На заході отримаєте цінні поради для стійкості вашого підприємства навіть в умовах економічної нестабільності. А також зможете обмінятися досвідом і налагодити партнерські відносини з іншими підприємцями.

Більше івентів ви можете знайти на сайті Enterprise Europe Network.

Як стати частиною Консорціуму EEN?

Щоб більше дізнатися про можливості на платформі, напишіть координатору проєкту — Тетяні Куртовій @Tatiana_Kurtova у Telegram. Не вагайтесь — розширюйте бізнес-кордони вже зараз з Enterprise Europe Network!

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною унікального нетворкінгу і отримайте доступ до кластерних сервісів.

Рекомендовані матеріали

  1. teens2it-use-pro-efektyvni-prodazhi
  2. masshtabuvannya-biznesu-na-platformi-een
  3. relevantnij-partner-na-platformi-een

Коментарі