Credit Agricole — найкращий банк для фінтеху за версією Ukrainian Fintech Awards 2024

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У Києві 4 квітня 2024 року відбулася третя щорічна церемонія Ukrainian FinTech Awards — подія, що відзначає новації у фінтех-індустрії, які формують майбутнє України. Credit Agricole здобув перемогу в номінації Best Bank for Fintech, демонструючи свої новітні рішення для технологічних компаній.

Credit Agricole здобув премію за інноваційний проєкт Code of Trust, у рамках якого зокрема пропонують швидке онлайн-оформлення карток та онлайн-онбординг. Крім того, банк пропонує вигідні тарифи та широкий спектр цифрових рішень для фінансових операцій.

Code of trust — це комплексне рішення, яке задовольняє потреби як ІТ-компаній, так і індивідуальні потреби розробників, бухгалтерів, власників бізнесів в Україні та за кордоном.

Infografika_1-414x233 Credit Agricole — найкращий банк для фінтеху за версією Ukrainian Fintech Awards 2024

Особливої уваги вартий вдосконалений інтернет-банкінг CA+ Pro, розроблений спеціально для ФОПів.

Infografika_2-414x233 Credit Agricole — найкращий банк для фінтеху за версією Ukrainian Fintech Awards 2024

Kharkiv IT Cluster пишається співпрацею з передовими партнерами, такими як Credit Agricole, які визнані як на внутрішньому, так і на міжнародному рівні. Разом рухаємося вперед, демонструючи міцність та таланти українських професіоналів.

Приєднуйтесь до спільноти лідерів у Kharkiv IT Cluster! Тут кожен знайде своє місце у великій спільноті творців майбутнього.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Коментарі