Партнерська платформа Kharkiv IT Cluster у каталозі Clutch.co

Clutch.co: незалежний відгук на вашу користь

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

В інтернеті існує безліч каталогів ІТ-компаній. Недолік більшості з них – необ’єктивність відгуків. Однак власникам бізнесу та потенційним замовникам IT-послуг потрібні рейтингові платформи, що збирають справжні відгуки клієнтів, а не лише позитивні відгуки та 5-зірковий рейтинг.
Єдиний спосіб отримати чесні відгуки – запросити неупереджених оцінювачів. Якщо люди не мають особистої зацікавленості в позитивному відгуку, вони нададуть повну, об’єктивну та правдиву інформацію. На щастя, існують незалежні каталоги, які пропонують чесні відгуки. Clutch.co є одним із них.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Що таке Clutch.co?

Clutch – це дослідницька фірма, розташована у Вашингтоні (США), яка займається аналізом ринку IT-послуг та складанням рейтингу IT-компаній, що надають високоякісний сервіс.
Clutch.co – це незалежний онлайн-каталог, який має на меті надати представникам бізнесу та потенційним замовникам об’єктивні відгуки про всі зареєстровані на сайті компанії. Clutch.co несе відповідальність за кожен опублікований ними огляд. Через це інформація на ресурсі завжди залишається об’єктивною. Обман і фейкове підвищення рейтингів компанії тут неможливі.
На основі зібраних даних сервіс складає справедливий рейтинг усіх фірм. Clutch класифікує компанії за їхнім географічним розташуванням, сферою їхнього досвіду та перевірених навичках.

Партнерська платформа Kharkiv IT Cluster у каталозі Clutch.co

З 2020 року Kharkiv IT Cluster співпрацює з Clutch.co та має власну платформу в рамках цього каталогу, що передбачає послуги особистого менеджера.

Як додати компанію до каталогу Кластера на Clutch:

 1. Перш за все, необхідно бути членом Kharkiv IT Cluster.
 2. Створіть профіль в Clutch.
 3. Напишіть нам на електронну пошту info@it-kharkiv.com для включення профіля вашої компанії до партнерської платформи Kharkiv IT Cluster.
 4. Кожна компанія після реєстрації в каталозі отримує унікальне посилання у своєму профілі, яке ви можете надсилати своїм клієнтам для збору відгуків.

Які переваги використання каталогу Clutch.co?

Clutch — це крутий маркетинговий інструмент для постачальників будь-яких IT-послуг. Цей каталог дозволяє потенційним клієнтам швидко знайти найкращу компанію для своїх проєктів.

 1. Потужний інструмент маркетингу та брендингу. Clutch – це місце, де ваша компанія може показати свої найкращі сторони, експертність у певних галузях, додати портфоліо та продемонструвати відгуки щасливих клієнтів. Це безумовно підвищить популярність і впізнаваність вашого бренду.
 2. Безкоштовне просування. Один з найефективніших інструментів маркетологів – відгуки задоволених клієнтів.
 3. Створення позитивного образу можливого співробітництва. Потенційні клієнти отримують гарне уявлення про те, на що може бути схожа спільна робота з вашою компанією.
 4. Можливість анонімних відгуків. Деякі ваші клієнти не захочуть публічно використовувати свій бренд при висвітленні певних проєктів. Тому Clutch дає можливість залишити відгук анонімно, завдяки чому клієнт нічим не ризикує.
 5. Задоволені клієнти приведуть нових клієнтів. Правило дуже просте – чим більше відгуків від клієнтів, тим вище позиція компанії в каталозі, а високий рейтинг спонукає нових клієнтів до співпраці.

Методологія оцінювання компанії Clutch

Компанія Clutch використовує власний алгоритм, який називається the Leaders Matrix (Матриця лідерів), у рамках якої певна компанія оцінюється як з точки зору її експертної галузі, так і здатності надавати результат, що відповідає клієнтським очікуванням.

The Leaders Matrix (Матриця лідерів) — це функція Clutch, яка допомагає знайти найкращі фірми відповідно до двух показників «Ability to Deliver» and «Focus».

«Ability to Deliver» враховує відгуки клієнтів компанії, досвід виконання аналогічних робіт в минулому, присутність на ринку та престижні нагороди.

Показники «Focus» відносяться до рівня спеціалізації компанії в певній сфері.

Clutch-1-414x303 Clutch.co: незалежний відгук на вашу користь

The Leaders Matrix (Матриця лідерів) поділяє компанії у каталозі на чотири групи:

 1. лідери ринку;
 2. перевірені лідери;
 3. лідери галузі;
 4. лідери, що розвиваються.

На даний момент компанія Clutch дослідила та оцінила вже понад 900 компаній з усього світу.

Як каталог Clutch збирає відгуки?

Clutch — це ідеальне місце для власників бізнесу, щоб знайти перевірених та надійних виконавців для виконання їхніх проєктів. Каталог містить перевірену інформацію, дані аналізу та справжні огляди сотень компаній у галузях реклами та маркетингу, веб-дизайну, маркетингу в пошукових системах, розробки програмного забезпечення, розробки веб- та мобільних додатків, а також IT-консалтингу з усього світу.

Перевірені та об’єктивні відгуки клієнтів – це найважливіша перевага Clutch.co.

Clutch-2-414x289 Clutch.co: незалежний відгук на вашу користь

Clutch збирає відгуки клієнтів двома способами: онлайн і за телефоном. Зазвичай телефонні огляди використовуються для проєктів з бюджетом понад 25 000 доларів США.
Телефонний дзвінок із Clutch зазвичай займає близько 15-20 хвилин, протягом яких аналітик збирає інформацію, ставить клієнту запитання. Clutch.co записує та транскрибує всі телефонні дзвінки. Після того, як аналітик закінчує транскрипцію, він редагує інтерв’ю, щоб зробити його досить коротким і чітким для публікації. Після випуску огляду аналітик надсилає звіт клієнту. Клієнт може попросити змінити свій відгук протягом наступних трьох днів.
Процес подання онлайн-рецензії простіший, ніж телефонний дзвінок. Він ідеально підходить для проєктів з бюджетом до 25 000 доларів США. Clutch збирає онлайн-відгуки через форму зворотнього зв’язку. Також платформа має спеціальні форми огляду для кожної галузі та стандартні форми, які підходять для будь-якої спеціалізації компанії.

Кожна компанія після реєстрації у каталозі отримує унікальне посилання в своєму профілі, яке вони можуть надсилати своїм клієнтам для збору відгуків. Клієнти також можуть оцінити свій досвід партнерства, використовуючи акаунт компанії в Clutch.

Платформа Clutch.co оцінює будь-яку компанію та створює огляди за чотирма критеріями:

 • Quality (якість виконання проєктів);
 • Schedule (дотримання строків виконання);
 • Cost (вартість, чи вклався виконавець в зумовлений бюджет);
 • Willing to refer (загальне враження клієнта та бажання рекомендувати його іншим).

Щоб додати свою компанію в каталог, напишіть нам на пошту – info@it-kharkiv.com

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

 1. Kharkiv-IT-Cluster-traven-u-borotbi
 2. Мобілізація IT спеціалістів

Коментарі