Ciklum стала сьомою компанією, яка додала свої вимоги до Junior фахівців для проекту Кластеру Hard Skills Exam

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Компанія Ciklum у Харкові стала сьомою ІТ-компанією, яка внесла свої вимоги до починаючих ІТ-фахівців у спільний список компетенцій, тобто чек-ліст навичок та вмінь.

Ciklum – глобальна IT компанія з данським корінням, заснована в 2002 році. Має унікальну бізнес-модель, коли програмісти спілкуються напряму з іноземними замовниками проектів. Сфери: софтверні розробки для продуктових ІТ-компаній, хмарні технології, електронна торгівля, туризм, ритейл, медіа. У компанії більше тисячі клієнтів із 32-х країн світу та більше, ніж 3500 спеціалістів у 24 офісах. Ciklum є глобальною компанією з цифрових рішень для Fortune 500 і швидко зростаючих організацій в усьому світі. У харківському офісі наразі працює близько 300 спеціалістів.

Відтепер унікальний для Харкова загальний список компетенцій для Javascript та Quality Assurance містить вимоги до кандидатів, які прагнуть працювати у компаніях Ciklum, NIX Solution, Raccoon Gang, EPAM, Data Art, Sigma Software і SoftServe.

Список вже отримали усі ІТ-школи міста, планується, що чек-ліст допоможе адаптувати програму навчання під потреби бізнеса. Крім цього, чек-лістом компетенцій зручно користуватися, щоб спланувати опанування професії та краще підготуватися до співбесід у провідні компанії Харкова.

У подальшому починаючі фахівці будуть проходити екзамени за питаннями згідно з потрібними компетенціями.

Проект Hard Skills Exam має на меті посилити якість підготовки ІТшників завдяки ліпшій взаємодії освітніх організацій (ІТ-шкіл та курсів) та бізнеса. Складання списка унікального спільного чек-лісту компетенцій – перший етап проекту. Зараз ІТ-школи вже надають питання для майбутнього іспиту. Питання оцінять технічні експерти з ІТ-компаній. Таким чином з’явиться рейтинг ІТ-курсів за методичною роботою. Наступним кроком стане сертифікація джунів, складання рейтингу курсів за якістю підготовки та передача анкет найкращих молодих ІТ-фахівців в компанії.

Організатори проекту – портал в безперервне навчання СуХаРі та Kharkiv IT Сluster.

Коментарі