Четвертий хаб компанії Techstack відчиняє двері у Львові

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Львів, Україна, 6 січня 2023 – Завершивши 2022 рік, Techstack анонсував відкриття делівері-центру у найбільшому місті Заходу України, Львові. Разом з новоствореним київським простором, польським хабом у Вроцлаві та харківською локацією львівський делівері-центр стає четвертим місцем, де команда Techstack може працювати разом.

Розташований на одній з центральних вулиць Львова, новий хаб комфортно досяжний громадським та особистим транспортом. Зараз локація готова прийняти 25 осіб: членів команди, що переїхали з Харкова та інших регіонів, та львівʼян, що тільки-но доєдналися до команди. Окрім приміщень для роботи, локація має лаунж-зону, кухню та декілька мітинг-румів.

Techstack-vidchynyaye-dveri-u-Lvovi-414x405 Четвертий хаб компанії Techstack відчиняє двері у Львові

Безперебійна робота забезпечуються електрогенератором та декількома Starlinkʼами, а максимально можлива безпека – підземним укриттям, куди команда спускається під час повітряних тривог.

“Наша Office Function зробила грандіозну роботу, запустивши три нові локації протягом чотирьох останніх місяців. Таке розширення має стратегічне значення для Techstack, що наразі активно шукає та розвиває таланти по всій Україні”, – зазначив Іван Єременко, СЕО в Techstack.

Сьогодні компанія запрошує львівських експертів з інжинірингу, менеджменту та дизайну долучатися до команди у місцевому хабі, а також експертів з інших міст – в інших локаціях або віддалено.

Про Techstack

Techstack – це компанія з інжинірингу технологічних продуктів, що має за місію привнесення високих стандартів розробки в IT-індустрію. За 9 років існування компанія залучила понад 170 спеціалістів: інженерів, менеджерів та дизайнерів. Techstack надає можливість кожному члену команди зробити свій внесок в розвиток продукту, компанії та процесів. Таким чином компанія зростає разом зі своєю командою.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Techstack відкриває перший закордонний делівері-хаб у Вроцлаві, Польщі
  2. Techstack
  3. Techstack

Коментарі