ces_2024_rozrobka_globallogic_web

На CES 2024 представили інноваційну розробку GlobalLogic

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У 2023 команда GlobalLogic розробила перше в Україні SDV (Software-Defined Vehicle) рішення, готове до впровадження. GlobalLogic SDV Cloud Framework вже отримало визнання від лідерів галузі — проєкт був представлений на стенді Amazon AWS під час виставки CES 2024 у США.

SDV, або Software-Defined Vehicle — автомобіль, функціональні можливості якого будуть розширюватись завдяки оновленням програмного забезпечення. Це потрібно для постійного покращення користувацького досвіду водіїв. Технологія SDV визначатиме майбутнє автомобільної індустрії в найближчі 5-10 років: це підтверджують і аналітичні центри, і великі автовиробники. За прогнозами, ринок постачальників SDV рішень зросте вдвічі, а програмне забезпечення стане ключовим фактором у конкурентній боротьбі на автомобільному ринку.

«Завдяки нашому рішенню і новому підходу до розробки, готовий автомобіль швидше з’являтиметься у кінцевого користувача. Це стає можливим через скорочення ресурсів і часу, необхідних для розробки та тестування програмного забезпечення», — говорить Сергій Найда, молодший віцепрезидент з інжинірингу у GlobalLogic Ukraine.

Завдяки тому, що тестування і розробка функцій відбувається у «хмарі», рішення дозволяє скоротити вартість впровадження ПЗ на 30%, та прискорити швидкість цього процесу на 60%. Для виробників авто це рішення дозволяє простіше оновлювати ПЗ авто та персоналізувати функціонал завдяки алгоритмам ШІ.

«Робота над SDV-рішенням вже створила нові місця на проєктах для українських інженерів. Разом з тим, з нашою розробкою Україна приєдналася до глобальних тенденцій і стала важливим гравцем на цьому ринку», — коментує Олександр Сивашенко, старший менеджер у GlobalLogic Ukraine.


Про GlobalLogic

GlobalLogic, частина групи Hitachi, – глобальна IT-компанія з головним офісом у Кремнієвій долині. Присутня у 21 країні світу та об’єднує майже 30 000 інженерів.
В Україні GlobalLogic входить до трійки найбільших IT-компаній. Понад 6500 українських інженерів компанії створюють цифрові продукти у ключових індустріях – медицина, автомобільна промисловість, телеком, будівництво, медіа, фінанси, напівпровідники та інше.

GlobalLogic відзначено як одну з найстійкіших компаній, найбільшого експортера України та одну з найбільших приватних компаній України згідно з рейтингами Forbes.
Також компанія є одним з найкращих роботодавців згідно з дослідженням Ernst&Young.

 

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною унікального нетворкінгу і отримайте доступ до кластерних сервісів.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. globallogic_6_mln_gryven_na_protezuvannya
  2. globallogic_istorii_vnesku_web
  3. yak_uvijty_v_it_pid_chas_vijny_web

Коментарі