Kharkiv IT Cluster провів другий брейншторм у межах проєкту Prof2IT разом із IT-компаніями

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Минулого тижня відбулася друга зустріч робочої групи проєкту Prof2IT.

Головним питанням було визначення елементів грантової програми для викладачів вищих навчальних закладів і коледжів IT-спеціальностей. За результатами зустрічі ми отримали набір стимулів для реалізації цієї системи.

У заході взяли участь представники провідних IT-компаній та IT-шкіл Харкова, а саме: хранитель проєкту компанія INSART, компанії SoftServe, Yael Acceptic, GlobalLogic, CHI Software, ITIS, Комп’ютерна академія ШАГ і школа GoIT.

 

Logotypy-v-statyu-2-414x87 Kharkiv IT Cluster провів другий брейншторм у межах проєкту Prof2IT разом із IT-компаніями

Модератором зустрічі була Оксана Подколзіна, Head of Education Kharkiv IT Cluster, ToP facilitator.

Нагадаємо, що робоча група проєкту Prof2IT працює з початку травня, і головною метою проєкту є створення грантової програми для викладачів вишів.
Основною проблемою нестачі кваліфікованих кадрів у вишах є недостатній рівень системи мотивації викладачів, як матеріальної, так і нематеріальної.

Одним із завдань спільноти є пошук вирішення системних проблем. Тому компанії, які входять до Kharkiv IT Cluster, вирішують, як можна вийти на новий рівень матеріальної та нематеріальної мотивації викладачів, враховуючи наявні проблеми системи освіти.

media-480x480 Kharkiv IT Cluster провів другий брейншторм у межах проєкту Prof2IT разом із IT-компаніями
Kharkiv IT Cluster продовжує роботу разом з учасниками робочої групи, а також запрошує інші IT-компанії до участі в проєкті.

Підтримати проєкт

Створюймо технологічне середовище для IT-бізнесу разом із Kharkiv IT Cluster!

Коментарі