сайт-min (1)

Boot Camp 2024: реєстрація триває

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Чув про реєстрацію на новий сезон Boot Camp від Kharkiv IT Cluster? То чого ж ти чекаєш?🧐Надаємо тобі ще більше деталей, щоб ти не вагався!

Сьогодні ми розкажемо тобі про:

 • основні дати цьогорічного Boot Camp;
 • відбір учасників до команди;
 • твоїх менторів.

Етапи відбору

Відбір учасників до команд менторів здійснюється в декілька етапів:

 • етап 1 — відбір за анкетами й резюме;
 • етап 2 — проведення менеджерської та технічної співбесіди з учасниками;
 • етап 3 — запрошення до команди.

Про дедлайн етапів відбору й усього проєкту читай далі👇

Розклад Boot Camp 2024

Тиждень тому ми розпочали реєстрацію на участь, але що буде далі?

 • Прийом заяв буде тривати до 18 лютого🚀
 • з 19 до 25 лютого за заявами й наданими резюме ментори відберуть учасників до етапу проходження співбесід🧑‍💻
 • з 22 до 26 лютого на пошти всіх учасників буде надіслано листа з відгуком. Перевіряй спам і промоцію, щоб не проґавити свого запрошення!📩
 • з 26 лютого до 1 березня відбудуться співбесіди. Проводити їх будуть координатори Kharkiv IT Cluster і твій ментор. Питання будуть як із менеджерської співбесіди, так і з технічної, тож підготуйся добряче
 • 5 березня відзначимо відкриття проєкту! Наступні два місяці на тебе чекає цікава й плідна робота🤗
 • 7 травня на команди покладена відповідальна місія — презентувати свої проєкти🤩
 • 14 травня журі оголосять результати фіналу й ми підіб’ємо підсумки🔥

А хто ж буде твоїм ментором?

Важливою особливістю Boot Camp 2024 від Kharkiv IT Cluster є те, що учасники самостійно обирають своїх менторів. Зробити це, знаючи лише ім’я та прізвище, зовсім не просто! Отож, як і обіцяли, ділимося подробицями📝

👉Тарас Омеляненко — засновник APIBEST.

У світі ІТ Тарас уже 20 років, він сфокусований на проєктуванні комп’ютерних систем, розробці ПЗ під замовлення, DevOps і SRE. На проєкті BootCamp прагне поділитися досвідом зі створення SaaS-продуктів.

👉Даніїл Шляхов — директор Veramed Україна.

Має 15 років досвіду в IT-індустрії, 3 котів і 6 собак. Основний напрям роботи Даніїла — аналіз даних (SAS, R), але також знається на вебпрограмуванні, PHP, статистиці, data analysis, data science і people management.

👉Тарас Барщовський — Delivery Manager в Akvelon.

Тарас працює в ІТ більше ніж 12 років, за які пройшов шлях від інженера до Delivery менеджера. Окрім ІТ, Тарас має ще 2 види діяльності: він є власником виробничої компанії MetaliX, а також є Ангельським інвестором і ментором українських стартапів.

👉Микита Висоцький — Project manager у CHI Software.

У галузь менеджменту Микита прийшов у 18 років. Протягом останніх 5 років він обіймає посаду менеджера проєктів, де вдало впроваджує різні технології та працює з різними викликами й системами в середовищі розробки проєктів. Досвід Микити поширюється на різні сфери, зокрема охорона здоров’я, електронна комерція, CRM-системи й багато чого іншого.

👉Вікторія Мотіна — BA manager у Viseven.

Досвід Вікторії в ІТ складає понад 5 років. Як світчер, вона починала з тестування, а ставши бізнес-аналітиком, почала працювати на різних проєктах із замовниками з Європи, США, Британії й навіть Азії.

👉Сергій Сляднєв і Станіслав Іосифов — Python Back-end і Front-end Developers у компанії Quantum.

У робочому арсеналі мають комерційний досвід в ІТ і великий стек технологій. Зосереджуються на створенні різноманітних проєктів, від невеликих вебдодатків до складних і великих систем. Протягом цього сезону Boot Camp, Сергій і Максим хочуть поділитися своїми знаннями й допомогти іншим у їхньому професійному зростанні. Також планують розробити «Career | Skill Atlas», для отримання якісного як візуально, так і функціонально продукту.

👉Михайло Максимов — програмний директор GoITeens.

Має досвід у web-розробці й аналізі даних. На проєкті Boot Camp 2024 має намір розробити сервіс зі збору й аналізу освітніх компонентів навчальних програм харківських ВНЗ із використанням штучного інтелекту.

Нагадуємо, Boot Camp 2024 — це безоплатний проєкт із розробки софту під керівництвом менторів з IT-компаній і шанс отримати не лише реальний досвід у розробці проєктів (спойлер: їх можна записати до свого CV😉), але й поспілкуватись ближче з фахівцями ІТ-справи, познайомитися з ІТ-компаніями та їхнім внутрішнім світом🎊

Лишилися питання? Не соромся їх ставити, ми із задоволенням дамо відповідь 🥰А якщо питань не залишилося, то чекаємо на твою заявку тут👇

Реєстрація

До зустрічі на проєкті Boot Camp!😉✨

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

 1. cite bootcamp
 2. Boot Camp
 3. Фінал BootCamp 2023

Коментарі