Boot Camp 2024

Boot Camp 2024: презентація командних проєктів

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Протягом 2 місяців учасники Boot Camp 2024 інтенсивно працювали й створювали нові продукти, розробляли нові додатки й придумували цікаві фічі.

І ось нарешті відбулася довгоочікувана презентація проєктів, де команди розповідали про проблему, яку вирішує їхній проєкт, яка його інноваційність, чи є конкуренти та яким чином працює їхній застосунок чи вебресурс. А також відхилили завісу планів на майбутнє для розвитку проєктів.

Основна частина демонстрації — це показ робочого MVP та ознайомлення з основним функціоналом продукту.

А тепер нумо знайомитися з проєктами, над якими працювали наші учасники!

Команда Вікторії Мотіної, BA manager у Viseven.

SafeKid — застосунок, який сповіщає батьків про потенційну загрозу викрадення дитини. Ця ініціатива ставить на передній план турботу про майбутнє наших дітей і демонструє нашу спільну місію в створенні безпечного й захищеного оточення для наших наймолодших.

Головна ціль команди — розробити ефективний застосунок, який здатний автоматично реагувати на використання особливих фраз у зовнішньому середовищі дитини для миттєвого сповіщення батьків і самої дитини про небезпеку. Адже за статистикою, яка була досліджена учасниками, 9 із 10 дітей погоджуються на вмовляння незнайомців піти з ними.

Під час відбору кандидатів до команди менторка неочікувано для себе вирішила створити не лише застосунок, але й лендінг сторінки, що дозволило залучити для отримання досвіду більше учасників. Але це не єдина особливість команди, адже протягом проєкту вони проводили власні внутрішні навчання!

Команда Тараса Барщовського, Delivery Manager в Akvelon.

Akvelon Resource Management System — внутрішня система менеджменту ресурсів із функціоналом для моніторингу онбордингу нових працівників компанії Akvelon. Робота застосунку націлена на оптимізацію та підвищення ефективності відстежування основних адаптаційних процесів протягом випробувального терміну.

Розроблений сервіс задовольняє таким потребам ІТ-компанії, як:

  • координація нових робітників під час їхнього онбордингу;
  • налагодження своєчасного зворотного зв’язку новим працівникам;
  • швидке визначення проблемних питань для вчасного їхнього вирішення;
  • спрощення процесу контролю адаптації для ресурс-менеджера;
  • побудова прозорого процесу онбордингу.

Замовником цього проєкту була ІТ-компанія Akvelon, у якій працює ментор команди. Учасники працювали інтенсивно й для зручнішої роботи поділилися на 2 команди: Marvel та DC, зробивши реалізацію свого ресурсу справжньою пригодою. Команда організувала процес розробки продукту таким чином, щоб відчути справжній дух стартапу. Ну й звичайно, не обійшлося без внутрішніх командних тренінгів.

Команда Даніїла Шляхова, директора Veramed Україна.

IStrong — мобільний застосунок, створений, щоб надавати дітям-сиротам і дітям, які позбавлені батьківського піклування, інформацію та інструменти для покращення фізичного й емоційного стану в стресових ситуаціях.

Команда виділила основні функції IStrong:

  • контроль стану й статистика: короткі опитування, щоб визначити емоційний стан дитини та його візуалізація за певні проміжки часу.
  • Челенджі й подарунки: цікаві й мотиваційні виклики й приємні подарунки від партнерів за їхнє подолання.
  • Інструкції: корисні інструкції, які допоможуть краще зрозуміти себе й покращити емоційний стан.

Замовником цього продукту була громадська спілка «Асоціація наставництва для дітей і молоді», яка й займається дітьми-сиротами й дітьми, які позбавлені батьківського піклування.

Справжнім викликом для цієї команди Boot Camp 2024 став вибір головного герою застосунку. Для цього учасники відмалювали декілька персонажів і провели опитування серед дітей і підлітків. Урешті-решт, була обрана Капібара, яка тепер буде допомагати дітлахам піклуватися про їхній емоційний стан.

Команда Сергія Сляднєва, Python Backend Developer, й Станіслава Іосифова, Frontend Developer, Quantum

Career | Skill Atlas — проєкт, який надає людям путівник для навігації в професійній подорожі. Ресурс слугує інструментом для планування кар’єри, пропонуючи користувачам можливість отримати карту професійної траєкторії на основі їхніх інтересів, сильних сторін і потреб галузі.

«У сучасному світі, коли ринок перевантажений можливостями для розвитку, багато людей зіштовхуються з усілякими проблемами, зокрема з нерозумінням шляху й перенасиченням інформації. Ми вважаємо, що це може заважати прогресу й змушувати людей відчувати недосяжність кар’єрного успіху. Тому ми створили цей проєкт, який забезпечує чіткість, структурованість і комплексність. Тут зібрані найважливіші теми для опанування й посилання на матеріали, які можуть у цьому допомогти» — розповідає дизайнерка команди, яка презентувала проєкт.

У майбутньому проєкт планується інтегрувати в роботу Харківського ІТ Кластера задля підсилення й розширення проєкту Skills Matrix, який реалізує Kharkiv IT Cluster.

Команда Тараса Омеляненка, засновника APIBEST.

PawMerge — це унікальна платформа, яка об’єднує IT-спеціалістів, ентузіастів, волонтерів та авторів цікавих проєктів навколо ідей.

Спільнота PawMerge дозволяє обговорювати ідеї, знаходити відгук однодумців, шукати команди й спонсорів для успішної реалізації своїх ідей. Головна місія команди — розвивати ІТ-галузь України, надати можливість авторам проєктів успішно реалізувати свої ідеї, айтівцям — отримати цінний досвід, а зацікавленим сторонам — долучитися до створення інноваційних продуктів.

Упродовж Boot Camp 2024 команда створила платформу, у перспективах розвитку якої, окрім раніше заявлених функцій, є проведення вже власних буткемпів, хакатонів і навчальних проєктів. Зараз команда перебуває в активних пошуках партнерів, які готові долучитися до проєкту.

Команда Микити Висоцького, Project manager у CHI Software

Серце України — застосунок, спрямований на координацію допомоги волонтерів і надання підтримки людям, які постраждали внаслідок війни в Україні. Волонтери можуть переглядати й приєднуватися до завдань, які потребують виконання, таких як доставлення продуктів чи пошук осіб, які пропали безвісти.

Головним гаслом як команди, так і розробленого проєкту, став вислів «Хто потребує, той знайде». Серце України є справжнім місточком між двома категоріями нашого населення: постраждалими від війни й волонтерами.

Команда продовжує активно працювати над проєктом для того, щоб найближчим часом запустити повноцінну платформу, адже вже на етапі MVP продукт отримав багато позитивних відгуків.

Команда Михайла Максимова, програмного директора GoITeens

ITEdu-certification — система моніторингу освітніх програм із галузі «Інформаційних технологій» у Харківських ЗВО. Вона спрямована на допомогу абітурієнтам у розумінні напрямів підготовки й на сприяння створенню й розвитку професійних спільнот із викладачів, науковців і спеціалістів у галузі ІТ.

На платформі зібрано всі дані щодо освітніх програм харківських ЗВО й забезпечено можливість надання рецензій спеціалістами ІТ-компаній на силабуси навчальних курсів харківських університетів.

Цей ресурс, створений однією з команд Boot Camp 2024, є неабияким вдосконаленням для вже наявного проєкту Kharkiv IT Cluster «Система сертифікації ІТ-дисциплін» і має намір автоматизувати процеси реалізації проєкту, спростити етапи комунікації та розширити можливості.

Свою настанову учасникам перед презентацією дали члени журі, представники компаній SevenPro, Artjoker, EPAM, Ergoserv, Intellias і Chainza, зокрема запам’яталася цитата Ольги Іванової, HR Unit Lead Artjoker:

«Не нервуйте й отримайте задоволення від презентації. Це вже як вистава: чим красивіше граєте, тим вищі бали»

А чия гра найбільше сподобалася тобі? Переглядай запис фіналу й ділися враженнями в коментарях 👇

YouTube

Нагадуємо, Boot Camp 2024 — це безоплатний проєкт із розробки софту під керівництвом менторів із IT-компаній і можливість для учасників отримати не лише реальний досвід у розробці проєктів, але й поспілкуватися ближче з фахівцями ІТ-справи, познайомитися з ІТ-компаніями та їхнім внутрішнім світом🎊 Цьогорічною темою інкубаційної програми стали інформаційні системи для розвитку України.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Рекомендовані матеріали

  1. інкубаційна програма
  2. кар'єра
  3. Фінал BootCamp 2023

Коментарі