Трансформація читання за допомогою BookNote.AI від WebLab Technology

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Уявіть, нібито ви розмовляєте з книжкою, заглиблюєтеся в основні ідеї та досліджуєте нюанси, яких часто немає в анотаціях. BookNote.AI перетворює цей сценарій на реальність, дозволяючи осягнути суть книги та вирішити, чи варта вона вашого часу.

Історія створення BookNote.AI

WebLab Technology — це команда AI-інженерів, яка прагне розширювати межі в таких галузях, як Conversational AI, AI Agents, Reinforcement Learning та Generative NLP. Окрім їхніх технологічних захоплень, вони люблять віддавати свою увагу книжкам, які, зокрема, ще й формують нашу культуру.

Політика «необмежених книг», яку вони лагідно називають «книжкові черв’яки», надає кожному члену команди доступ до широкого спектра книг будь-якою мовою, незалежно від того, чи це робоча література чи ні. Ця політика допомогла зібрати їм різноманітну бібліотеку, що відображає їхню віру в те, що знання не повинні мати кордонів.

unnamed-2 Трансформація читання за допомогою BookNote.AI від WebLab Technology

Ця культура читання та інновації якраз і сформували ідею BookNote.AI. Вони подумали: що, якби ми могли використати наш досвід у галузі ШІ для оптимізації пошуку книг? Що, якби ми могли створити інструмент, який не лише допомагає знайти цікаві книги, але й сприяє глибоким, змістовним дискусіям щодо них?

Так народилася BookNote.AI — платформа, покликана революціонізувати взаємодію з книгами, сприяючи глибшому зв’язку з літературою.

Що відрізняє BookNote.AI?

Традиційний підхід ознайомлення з книжками, коли треба перечитати купу інформації, щоб вирішити, чи варто читати книжку чи ні, може відлякувати в наш час. Відеоогляди, рецензії, короткий зміст — це все звісно існує, але список книжок зростає і зростає, поки людина намагається охопити всі ці формати знайомства з потенційними творами. Саме тут стають у пригоді так звані keynotes, які формуються під будь-яку книжку, яку ви відкриєте у BookNote.AI. Вони розвʼязують кілька важливих питань:

  • Обмеженість у часі: сучасне життя часто не лишає місця для тривалого читання. Keynotes дають контекст книги, що дозволяє не витрачати години на вивчення основних ідей.
  • Інформаційне перевантаження: серед величезної кількості книг важко вибрати ті, що справді варті уваги. Стислі огляди допомагають читачам зробити свідомий вибір.
  • Проблеми запам’ятовування: навіть якщо книга прочитана від початку до кінця, важко запам’ятати всі ключові моменти. Keynotes допоможуть тримати їх в купі і до них можна буде звернутися, коли в тому буде потреба.
  • Оптимальне прийняття рішень: для особистого чи професійного розвитку, розуміння основних концепцій книги може сприяти прийняттю кращих рішень та економії часу.

Сервіси на кшталт GetAbstract, Blinkist, Instaread, Storyshots і MakeHeadway конденсують книжковий контент, а BookNote.AI йде далі, реалізуючи інтерактивне, персоналізоване читання. Це забезпечує глибше усвідомлення. Фактично книги можуть безпосередньо продемонструвати вам свою цінність під час розмови. Це унікальний підхід, з яким не можуть зрівнятися інші сервіси.

unnamed-1-2 Трансформація читання за допомогою BookNote.AI від WebLab Technology

BookNote.AI надає можливість швидкого розкриття глибинних ідей будь-якої книги за допомогою ШІ, який вміє заглиблюватися в зміст і генерувати дійсно точні дискусії. Для видань, юридично захищених від індексації, команда підготувала списки приміток і питань, сформованих вручну.

Процес інтуїтивно зрозумілий:

  • Шукайте й обирайте: легко знаходьте потрібну книгу на інтуїтивно зрозумілій сторінці пошуку.
  • Долучайтеся та досліджуйте: пориньте в інтерактивне обговорення книги з ШІ асистентом.
  • Вивчайте та прогресуйте: швидко вихоплюйте ключові ідеї, покращуючи розуміння та заощаджуючи час.

image_2024-05-29_12-59-32-414x233 Трансформація читання за допомогою BookNote.AI від WebLab Technology
Можна обрати будь-яку тезу для початку діалогу, вибрати з основних питань, пов’язаних з книгою, або поставити власні.

unnamed-3-414x101 Трансформація читання за допомогою BookNote.AI від WebLab Technology
Виберіть питання чи тезу, що інтуїтивно цікавить вас, для кращого розуміння книги.

Інтерактивність і персоналізація: новий підхід до взаємодії з книгами

Як згадувалося раніше, BookNote.AI розроблювали для взаємодії з книгами на новому рівні, який забезпечує персоналізований та захопливий досвід. І він не зупиняється на простих анотаціях. Завдяки ШІ, ця платформа дозволяє вести динамічний діалог з книгою, відкриваючи основні теми, ідеї та відсилки.

unnamed-4-414x32 Трансформація читання за допомогою BookNote.AI від WebLab Technology

unnamed-7-414x99 Трансформація читання за допомогою BookNote.AI від WebLab Technology

Дозвольте книзі зацікавити вас через інтерактивне спілкування

unnamed-8-414x26 Трансформація читання за допомогою BookNote.AI від WebLab Technology

unnamed-6-414x191 Трансформація читання за допомогою BookNote.AI від WebLab Technology

На відміну від статичних анотацій, платформа підтримує конкретні питання та двосторонній діалог, надаючи глибше розуміння змісту й тем книги. Це схоже на розмову з автором. Ви перебуваєте в контексті книги, що дозволяє дослідити її настільки ретельно, наскільки це потрібно.

Водночас BookNote.AI дозволяє легко ділитися читацьким досвідом з іншими. Нам завжди хочеться обговорити прочитане зі знайомими або зафіксувати примітні моменти, що стосуються ідей книги. На жаль, передати кожну деталь майже неможливо. Але команда WebLab знайшла рішення, дозволивши ділитися взаємодією з ШІ, надсилаючи іншим посилання на діалог з книгою, а також виокремлювати певні моменти та показувати, як розвивався діалог.

Погляд зсередини: як працює BookNote.AI?

unnamed-5-414x345 Трансформація читання за допомогою BookNote.AI від WebLab Technology

В основі BookNote.AI лежить ШІ асистент, ретельно навчений зчитувати й аналізувати книги. Асистент є центральним елементом платформи і має чудові здібності до аналізу та інтерпретації тексту.

Коли ви починаєте обговорювати книгу, ШІ-ассистент на базі LLM стає вашим провідником, використовуючи передові технології обробки природньої мови та узагальнення тексту. Він пояснює основні ідеї та теми тексту і може адаптувати свої відповіді до будь-якого запитуваного стилю. Наприклад, якщо ви попросите його пояснити ідею з книги, наче п’ятирічній дитині, він надасть відповідь саме в такому форматі.

Ви перейдете від ролі пасивного спостерігача до ролі активного учасника діалогу з книгою. Ви визначаєте, як ШІ має представити контекст книги та в який спосіб.

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — будьте в курсі інновацій в ІТ завжди!

Коментарі