У_Харкові_відкрився_безпечний_навчальний_простір

У Харкові відкрився безпечний навчальний простір в ХНУРЕ

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

6 червня в Харкові відкрили безпечний навчальний простір у Харківському національному університеті радіоелектроніки (ХНУРЕ).

Це перший крок Kharkiv IT Cluster та компанії EPAM Україна в напрямі перезавантаження технологічної освіти міста.

IMG_9483-scaled-414x276 У Харкові відкрився безпечний навчальний простір в ХНУРЕ
Зараз в облаштованому укритті харківські абітурієнти вже складають вступні іспити, а вже в новому навчальному році студенти університету зможуть навчатися тут офлайн.

Відкриття шелтеру: як це було?

IMG_9378-scaled-414x276 У Харкові відкрився безпечний навчальний простір в ХНУРЕ

Ініціатива з облаштування шелтерів виникла лише три місяці тому, а вже в червні відкрився перший освітній простір.

«Одним із наших пріоритетних завдань є створення умов для безпечних офлайн-занять і проведення інноваційних заходів для студентів і школярів. З цією метою ми відкрили перший шелтер», — зазначив в.о. ректора ХНУРЕ Ігор Рубан.

Kharkiv IT Cluster ініціював облаштування безпечних просторів у місті, а компанія EPAM Україна надала гроші для цієї мети. Окрім того, компанія Promodo створила ескізи для візуального оформлення шелтера.

«Наша ціль спільно з компаніями Kharkiv IT Cluster — зібрати один мільйон доларів на створення безпечних університетських просторів для перезавантаження освіти в місті. У безпечне середовище ХНУРЕ вкладено більше як 10 тисяч доларів, які були спрямовані на ремонтні роботи, технічне забезпечення, консультації спеціалістів. Це лише перший проєкт, адже ми вже працюємо над облаштуванням таких просторів в інших університетах Харкова. Ми регулярно скеровуємо на це гроші й допомогу», — розповів керівник офісу ЕРАМ Україна в Харкові Олександр Луцик.

IMG_9383-min-scaled-414x276 У Харкові відкрився безпечний навчальний простір в ХНУРЕ

Це перший шелтер, який відкрила спільнота Kharkiv IT Cluster. Нині тривають роботи з облаштування простору в Каразінському університеті. До цього вже долучилася IT-компанія NIX Ukraine, підтримавши ініціативу грошима.

«Освіта в Харкові опинилася на межі виживання через війну. В області постраждали або були зруйновані 713 закладів освіти. Тож Kharkiv IT Cluster прагне відновити офлайн-освіту у місті, створивши безпечні університетські простори. Наша мета — відкрити 10 безпечних навчальних середовищ у харківських університетах. Це — інвестиція у майбутнє, де кожен студент може реалізувати свій потенціал та сприяти позитивним змінам у місті та країні», — зазначила виконавча директорка Kharkiv IT Cluster Ольга Шаповал.

Приєднатися до облаштування шелтерів може кожен. Зокрема, надати фінансову підтримку, долучитися до оформлення просторів або взяти участь у заходах Kharkiv IT Cluster.

Інвестуйте в майбутнє освіти Харкова!

Рекомендовані матеріали

  1. Хнуре

Коментарі