UITOP_benefits_expert_vertical_saas_erp

The Benefits of Being an Expert in Vertical SaaS ERP

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Світ програмного забезпечення постійно змінюється, а розвиток галузі SaaS відбувається майже миттєво. Таким чином, SaaS-компанії повинні йти в ногу з останніми галузевими тенденціями та завжди бути напоготові для розширення своїх ринків.

Чимало SaaS-стартапів змогли досягти багатомільярдних оцінок, зосередившись на вертикальному SaaS. Той факт, що чимало вертикальних компаній SaaS вийшли на біржу, є доказом того, наскільки прибутковою може бути ця бізнес-модель.

Тож, що таке вертикальна SaaS та які перспективи бути експертом у цій галузі — спеціально для комʼюніті Харківського ІТ Кластера розповідає компанія Uitop.

Найперше: що таке вертикальна SaaS ERP?

Вертикальні SaaS ERP-системи — це спеціалізовані рішення, розроблені для конкретних галузей, що забезпечують цільову функціональність і вирішують унікальні завдання.

Розроблена спеціально для однієї галузі, ERP-система може бути як LMS для середньої школи або ж як система, яка допомагає вам в управлінні комунальними послугами. Всі такі унікальні системи допомагають лише одній галузі досягти своїх бізнес-цілей, вирішити свої виклики, проблеми, потреби і зробити свій бізнес ефективнішим і продуктивнішим.

Отже, програмне забезпечення SaaS ERP – це вже готове, коробкове рішення. Воно працює на серверах провайдера та доступне через Інтернет. А це, своєю чергою, надає одразу кілька суттєвих переваг.

 • Найперше — галузева кастомізація.

Коли експерти Top розробляють ERP-систему, вона готується лише для однієї галузі. Це означає, що команда фокусується на викликах, потребах, проблемах, робочому процесі конкретного бізнесу.

Вертикальні компанії SaaS часто зосереджуються на розробці рішень для складних або недостатньо обслуговуваних галузей, які зазвичай ігноруються більшими компаніями програмного забезпечення.

Наприклад, малим підприємствам у сфері охорони здоров’я, громадського харчування, фінансових послуг або будівництва часто важко йти в ногу зі зміною законодавства, відмінними бізнес-моделями та складними процесами продажу. Вертикальні програмні рішення, розроблені для задоволення таких потреб, значно полегшити їм життя.

Це допомагає створити легкий у використанні продукт, який легко адаптується до їхніх потреб, компанії та бізнес-цілей. Додаткова перевага — не потрібно платити за додаткові послуги з кастомізації.

 • Вертикальна ERP-система допомагає відповідати державним нормативам, підвищенню ефективності компанії.

Оскільки експерти Uitop розробляють продукт для однієї конкретної галузі, треба розуміти всі вимоги бізнесу, які варто задовольнити на цій платформі. І це допоможе компаніям зменшити паперовий документообіг, кількість помилок під час робочого процесу та побудувати більш масштабовану бізнес-модель.

 • Система є економічно вигідною для бізнесу та його користувачів.

👉 Пріоритет для користувачів: коли вони впроваджують величезні ERP-системи, вони повинні мати можливість впроваджувати горизонтальні ERP-системи, тобто розроблені для всіх галузей одночасно. Їм потрібно платити додаткові гроші за розробку програмного забезпечення на замовлення, щоб покращити систему й зробити її придатною для своєї галузі.

Натомість коли розробляється вертикальна ERP-система, бізнес та його користувачі не потребують додаткових бюджетів на впровадження системи. Це означає, що ви можете легко забезпечити введення в експлуатацію, тому вашим користувачам не потрібно буде платити додаткові гроші за впровадження системи.

👉 Пріоритет для бізнесу: не потрібно зосереджуватися на проблемах всіх галузей. Ви створюєте продукт, який вирішує конкретні виклики, проблеми й будує довіру до вас у ваших користувачами.

Переваги бути експертом у сфері вертикальної SaaS ERP

Унікальна ніша робить співробітників Uitop експертами в конкретній сфері, збільшуючи довіру клієнтів. Коли ви маєте свою експертність, ви відкриваєте двері до безмежних можливостей. Широкий профіль може розтягувати зусилля і розсіювати увагу, тоді як унікальна спеціалізація призводить до конкретних результатів. Чим вужче профіль — тим ширше досягнення!

Тож, які переваги бути експертом у вертикальній SaaS ERP?

 1. Галузеві знання
 2. Покращені навички вирішення проблем
 3. Розширення кар’єрних можливостей
 4. Оптимізація бізнесу
 5. Покращення процесу прийняття рішень
 6. Кастомізація та гнучкість
 7. Конкурентна перевага
 8. Можливості безперервного навчання
 9. Можливості для налагодження контактів
 10. Внесок у розвиток галузі

Історії успіху впровадження вертикальної SaaS ERP

Розроблена Uitop ReLounge — це CRM-система з інтеграцією IoT, що трансформує медичні центри за допомогою технології інтернету речей. Це забезпечує відмінний догляд за пацієнтами та ефективну роботу.

ReLounge — це потужний інструмент, який змінює роботу центрів здоров’я спини. Раніше персонал боровся зі складним у використанні програмним забезпеченням, але застосунок робить все зрозумілим і простим. Тепер завдання виконуються швидше, а кількість помилок зменшується вдвічі. Це дозволяє всім більше зосередитися на турботі про пацієнтів. Це не просто CRM.

Щоб більше дізнатися про SaaS/ERP, дивіться відео на YouTube

Замість післяслова

Вертикальна SaaS ERP демонструє можливості орієнтації на ринкову нішу за допомогою потужних індивідуальних рішень, які відповідають її потребам і викликам. У поточному бізнес-ландшафті ця стратегія безперечно має більше переваг, ніж розробка загальних продуктів для всіх галузей.

У динамічному світі SaaS завжди будуть нові тенденції та можливості. Проте пропозиція інтегрованих платежів може бути простим, але ефективним способом підвищити цінність вашої вертикальної пропозиції SaaS і покращити користувацький досвід.

 

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною унікального нетворкінгу і отримайте доступ до кластерних сервісів.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

 1. Менторство як інструмент розвитку що це й навіщо Гайд від менторки Uitop
 2. mozhlyvosti-rozvytku-it-biznesu-v-polshhi

Коментарі