Банк Восток пропонує платіжні картки VIP-сегмента для фахівців IT-сфери

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Для Банку Восток важливо знаходити індивідуальний підхід до кожного клієнта з різних сфер, тому ми приділяємо велику увагу постійному вдосконаленню якості сервісу для задоволення всіх потреб наших клієнтів.

Пропонуємо фахівцям IT-сфери лінійку платіжних карт VIP-сегмента в рамках таких тарифних пакетів:

З преміальними картками Банку Восток зручно подорожувати по світу, клієнт отримує особистого менеджера з можливістю виїзду в офіс Вашої компанії, а також можливість користування послугою «Накопилка» з нарахуванням до 7% річних в гривні на залишок коштів на карті.

Комплекс послуг для власників преміальних карт Банку Восток поєднує в собі безкоштовні відвідування лаунж-зон Lounge Key, Masterсard Business Lounge, Priority Pass в аеропортах, послуги швидкої реєстрації на рейси, безкоштовної упаковки багажу, персонального менеджера та консьєрж-сервіс.


Також, з турботою про наших клієнтів, пропонуємо наступне:
  • безкоштовне ПЛР-тестування;
  • можливість оформити розширену страховку: можна застрахувати себе на лікування від COVID-19 під час подорожей. Додатково одна застрахована особа може вписати в свій страховий поліс дитину у віці від 1 до 17 років включно (деталі дізнавайтеся у менеджера Банку).

Ще до Ваших послуг – чат-бот і глобальна служба підтримки клієнтів.


Детальна консультація по тел.:
  • +38 (093) 719-60-94, Наталя;
  • +38 (095) 488-39-39, Інна.

Деталі про ТП «Voyage»

Деталі про ТП «Картка ІТ-спеціаліста»

Коментарі