Що потрібно знати про штучний інтелект?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster і IT-Jim проведуть безкоштовну онлайн-лекцію з AI.
Ми дізнаємося, якими навичками потрібно володіти, аби виграти конкурентну боротьбу в машин.

Реєстрація

Штучний інтелект займає важливе місце в нашому житті, дозволяючи комп’ютерам навчатися на власному досвіді та виконуючи завдання, які раніше могла вирішити тільки людина.
На воркшопі ми обговоримо комп’ютерний зір, розпізнавання образів, штучний інтелект, доповнену реальність і багато іншого!

⏰Де й коли
8 квітня о 19:00 зустрінемося в Zoom і на нашому YouTube-каналі

🎤Спікер
Євген Горовий, засновник і CEO компанії IT-Jim, Ph.D. в галузі обробки зображень.

💵 Безкоштовно

Євген Горовий – засновник та СЕО компанії It-Jim, Ph.D. в галузі обробки зображень. Надзвичайно захоплюється комп’ютерним зором та AI/ML. Він поєднав навколо себе команду експертів з значною науковою базою, яка успішно вирішує найскладніші задачі комп’ютерного зору. Євген регулярно проводить лекціі для аудиторій різних рівнів, виступає із доповідями на міжнародних конференціях, а також є керівником освітніх проєктів компанії.

It-Jim – це українська компанія, сфокусована на інтелектуальній обробці візуальної інформації: зображень, відео, сигналів. Основні експертизи команди включають комп’ютерний зір, розпізнавання образів, машинне та глибоке навчання, штучний інтелект, доповнену реальність, обробку сигналів та зображень. It-Jim регулярно організують стажування та школи з комп’ютерного зору, технічні лідери компанії часто проводять лекції для студентів та мітапи.

Запрошення та посилання на лекцію прийде тим, хто зареєструвався. Чекаємо на тебе!

Реєстрація

Дізнавайся більше інформації разом із Kharkiv IT Cluster на нашому Telegram-каналі

Коментарі