ART LEMON відкрила власну IT-школу

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Компанія-учасник Kharkiv IT Cluster ART LEMON 12 квітня відкрила власну IT-школу LEMON SCHOOL. Ми з радістю відвідали подію і пишаємося співпрацею з командою ART LEMON, яка розробила фірмовий стиль Kharkiv IT Cluster і активно підключилася до багатьох проектів нашого союзу.
В IT-школі LEMON SCHOOL стартує набір на курси веб-дизайну, HTML / CSS, SEO, IT-бухгалтерії, графічного дизайну, QA і PHP. Вчора на відкритті було близько 200 учасників, які познайомилися з майбутніми викладачами, задали хвилюючі їх питання і отримали лимони 🙂 від компанії-організатора.
На відкритті виступив Максим Самко, CEO ART LEMON і керівник школи. Він зазначив, що на курсах LEMON SCHOOL навчатимуться лише ті, хто цього дійсно хоче: “Бажання повинно йти від серця, а на кожне заняття потрібно приходити з виконаним домашнім завданням, інакше – відрахування! Але кращі студенти отримають безліч бонусів і стажування в компанії”.
Наталія Виноградська, виконавчий директор Kharkiv IT Cluster, Денис Соколов, Head of business development компанії ON AIR, і Геннадій Букшевалов, CEO харківського офісу компанії SoftServe, привітали команду ART LEMON. Приводів багато: практично дворазове зростання компанії за останні 9 місяців, неймовірна швидкість реалізації проекту LEMON SCHOOL & LEMON HUB. Представники Kharkiv IT Cluster виступили з надихаючими спічами переж майбутніми студентами школи, зробивши особливий акцент на брак кваліфікованих кадрів в IT-індустрії, швидкості появи нових технологій і необхідності постійного підвищення кваліфікації в IT.
LEMON SCHOOL просто необхідна Харкову і саме тут 16.04.2016. ми проведемо чергову міні-конференцію кластера IT Marketing Talk.

Коментарі