Applied Computer Vision Course від It-Jim

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Штучний інтелект: круто, але страшно? Цікаво, як змусити комп’ютери бачити та інтерпретувати дані так, як це роблять люди? Розпочни свій шлях у найбільш впливовій сфері штучного інтелекту — Computer Vision!

Вже у жовтні It-Jim стартує Applied Computer Vision Course! Це унікальна програма, що змінить твоє уявлення про штучний інтелект та дасть усе необхідне для роботи в найпрогресивніших технологічних сферах.

Дізнатися більше про Applied Computer Vision Course

Два місяці інтенсиву, максимум практики, обратний зв’язок від лекторів та безлімітний доступ до матеріалів курсу. Прокачай свої скіли!

Початок: 5 жовтня 2021р.
Тривалість: 10 тижнів.
Формат: онлайн (жодних лекцій, записаних наперед: тільки live, тільки hardcore).
Бонус: найкращі випускники будуть розглянуті на позицію інженерів в It-Jim.

Цей курс для тебе, якщо ти:

  • Студент ВНЗ технічних спеціальностей, знаєш Python та математику на базовому або вище рівні і хочеш побудувати кар’єру у сфері штучного інтелекту.
  • Програміст будь-якого напрямку, прагнеш розібратися у нових технологіях Computer Vision, покращити існуючі алгоритмічні, математичні навички та зрозуміти, як цікаво працювати в даній сфері.

Після закінчення навчання ти будеш:

  • Вміло використовувати сучасні методи Сomputer Vision для реальних бізнес-задач, проводити їх аналіз та визначати обмеження.
  • Розуміти прикладне застосування Machine learning, будувати та навчати нейронні мережі, визначати ключові параметри у їхніх архітектурах.
  • Створювати ефективні Deep Learning пайплайни.
  • Працювати з advanced техніками, включаючи stereovision, multi-view geometry та computational photography.

Лектори – провідні інженери компанії It-Jim:

  • Павло Виплавін, СТО, Ph.D. 15+ років досвіду в науці та AI бізнес-індустрії. Знає все про обробку сигналів, класичні алгоритми CV, любить і вміє пояснювати складні поняття простими словами.
  • Юрій Чирка, Head of ML, Ph.D. 10+ років наукового досвіду та десятки завершених проектів CV/ML різного масштабу. Із задоволенням розбирається в найскладніших архитектурах нейронних мереж і може говорити про них годинами.

Побудуй свою кар’єру у сфері AI разом з It-Jim!

З’явились питання? Звертайся до Дарини на darynapesina@it-jim.com.


It-Jim — R&D компанія, що надає послуги у сфері Computer Vision, Image and Signal processing, Machine and Deep Learning, Augmented and Mixed Reality.

Входить до Top IT Services Companies in Ukraine за версією Clutch.

Рекомендовані матеріали

  1. It-Jim з радістю оголошує про відкриття AI R&D Lab!

Коментарі